
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#10
|
|
Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.
Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę. Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki. Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik. Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.03.2023 o godz. 09:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|