
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#11
|
![]() W pierwszej połowie gdyby był bramkarz w bramce to byłoby 0:0 z Arką na wyjeździe. Drugą połowę wygraliśmy 3:0. Arka niby atakowała, a ile strzałów celnych, niezablokowanych oddała? Jeden obroniony ładnie przez Biegańskiego i jedno strącenie głową które trudno nazwać strzałem. Skompromitowałeś się w przerwie więc próbujesz brnąć. Oceniać będziemy po 10 kolejce. PAMIĘTASZ? Czy ktoś wajchę przestawił z trybu bronienia na tryb zwalniania? Różnicy między grą za Brzęczka i grą teraz nie widzi tylko niewidomy. No i muszę przyznać że Moltenis zagrał super i w ataku i w obronie, Sobol ma nosa.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.02.2023 o godz. 05:07.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|