
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#10
|
|
@Hermond
Twoj wpis powinien być początkiem nowego wątku. Jeśli w ostatnich 20 latach rok po spadku ponownie awansowało do esa około 5 zespołów (mogę się mylić ale coś koło tego). To czy awans w 1 sezonie po spadku będzie sukcesem? Odpowiedź brzmi: tak. Oczywiście nie dla osób dla których dalej jesteśmy wielką Wisła i na myśl o samej nazwie rywale powinni nam oddawać punkty. Dlaczego to będzie sukces? Każda drużyna po spadku mierzy się z problemami: - reorganizacja budżetu dostosowana do realiów 1 ligi - masowe odejścia zawodnikow - zmiany trenerskie - rywale którzy się spinają na spadkowiczów lub wielkie marki - presją kibiców/wewnątrz klubu na szybki awans - konieczność budowania drużyny na nowo w kontrze z zespołami które realizują plan długofalowy -nieznajomosc ligi, realiów, Brzsczek na dziś realizuje plan, jest na 1 miejscu z przyzwoita średnia punktowa (idąc na awans) co nie znaczy że wszystko wygląda dobrze, bo nie wygląda. Szczególnie przekonanie że tak młody skład ogarnie sam awans. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|