
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Mimo że cały czas trzymam kciuki za projekt "Wuja na trenera" to też nie widzę w tym człowieku żadnej perspektywy: żadnego fachu, żadnej charyzmy, żadnych umiejętności ponad wuefistę.
Owszem, widzę, że prowadzone przez niego drużyny ligowe dochodzą do jakiegoś poziomu taktycznego i jakiegoś zgrania, przede wszystkim w grze w środku pola, co sprawia, że czasami osiągają wyniki ponad stan, ale zawsze brak w tych drużynach przysłowiowego gryzienia trawy (czy "zapierdalania"), brakuje dynamiki, brakuje taktyki gry do przodu. Owszem może się zdarzyć, że w pewnym momencie piłkarze Wisły osiągną indywidualne szczyty formy: Żyro zacznie biegać i strzelać z każdej pozycji, Młyńskiemu wszystko zacznie wychodzić, Balta okaże się najlepszym ŚP, a Duda wejdzie na jeszcze wyższy poziom, Rodado i Fernandez zaczną tworzyć duet na miarę Milik-Lewy, wrócą po kontuzjach Uryga, Ondrasek i Kuba i to od razu w super formie i zaczniemy lać wszystkich. Nie będzie to jednak zasługa trenera. Pozytywy tego, że Brzęczek jest u nas trenerem to, że: nie jest całkowitym amatorem, ma teoretycznie oparcie w jednym z współwłaścicieli, chociaż przykład Dawida pokazał, że jeśli chodzi o odstrzelenie kozła ofiarnego to Kuba nie ma żadnych sentymentów nawet w rodzinie. I tyle. Jestem przekonany, że jak Kuba znowu zajarzy, że "zajebał" pozbędzie się wuja bez cienia żalu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|