The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2022, 12:57
Mimo że cały czas trzymam kciuki za projekt "Wuja na trenera" to też nie widzę w tym człowieku żadnej perspektywy: żadnego fachu, żadnej charyzmy, żadnych umiejętności ponad wuefistę.

Owszem, widzę, że prowadzone przez niego drużyny ligowe dochodzą do jakiegoś poziomu taktycznego i jakiegoś zgrania, przede wszystkim w grze w środku pola, co sprawia, że czasami osiągają wyniki ponad stan, ale zawsze brak w tych drużynach przysłowiowego gryzienia trawy (czy "zapierdalania"), brakuje dynamiki, brakuje taktyki gry do przodu.

Owszem może się zdarzyć, że w pewnym momencie piłkarze Wisły osiągną indywidualne szczyty formy: Żyro zacznie biegać i strzelać z każdej pozycji, Młyńskiemu wszystko zacznie wychodzić, Balta okaże się najlepszym ŚP, a Duda wejdzie na jeszcze wyższy poziom, Rodado i Fernandez zaczną tworzyć duet na miarę Milik-Lewy, wrócą po kontuzjach Uryga, Ondrasek i Kuba i to od razu w super formie i zaczniemy lać wszystkich.
Nie będzie to jednak zasługa trenera.

Pozytywy tego, że Brzęczek jest u nas trenerem to, że: nie jest całkowitym amatorem, ma teoretycznie oparcie w jednym z współwłaścicieli, chociaż przykład Dawida pokazał, że jeśli chodzi o odstrzelenie kozła ofiarnego to Kuba nie ma żadnych sentymentów nawet w rodzinie.
I tyle.
Jestem przekonany, że jak Kuba znowu zajarzy, że "zajebał" pozbędzie się wuja bez cienia żalu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:13.