The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2022, 11:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
wieśniaka który w poprzednim sezonie nabijał się z ludzi twierdzących że możemy spaść twierdząc że taka Stal Mielec jest znacznie gorsza? Dodajmy że przyznał że żadnego innego meczu Stali niż z nami nie oglądał

To ja też, żeby nie zawieść fanów - piszący o zwolnieniu trenera albo podsumowujący go negatywnie są debilami Nie będę uzasadniał dlaczego zwalnianie trenera na etapie budowy od zera zespołu któremu jakimś cudem udaje się wyciągać średnią powyżej dwóch punktów, zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i przy okazji trafił z większością transferów świadczy o upośledzeniu intelektualnym.

Kontynuujcie
Bo Stal Mielec była gorsza i Warta i Lubin też były gorsze, ale polecieliśmy my mimo że byliśmy lepsi. Dlaczego? Bo na ławce i w zarządzie mieliśmy odklejonych od rzeczywistości, którym się wydawało, że wygrywanie przyjdzie samo. 1/14 Brzęczka dlatego spadliśmy. Ale Jurek to fachowiec przecież

Bredzić o etapie budowy od zera to mogą debile, w każdym klubie po rundzie kilku odchodzi kilku przychodzi i nikt się "etapem budowy" nie zasłania. Połowa składu jest z nami od roku, od pól roku Brzęczek podobno ich trenuje codziennie, podobno bo widocznych efektów nie ma. Pierwsze miejsce w tabeli wynika jedynie z dramatycznego poziomu ligi, co jest kolejnym dowodem na odklejenie Brzęczka od rzeczywistości. Dla niego 1 liga jest trudna

Dlatego wszyscy którzy nie dostrzegają nieudolności Jerzego rzeczywiście muszą być upośledzeni
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:28.