The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.08.2022, 10:42
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
- jeden warunek, rywal musi dać się wciągnąć, jeśli liczy tylko na kontry, to średnio to wyjdzie. Kto miałby oddawać te strzały z dystansu, czy chodzi Ci o te dwie bodajże próby Fernandeza, Wachowiaka, Młynka, kto poza nimi miałby to robić? Rozgrywanie krótko przed polem karnym - było kilka takich prób z wykorzystaniem Dudy, Fernandeza, ale jak przeciwnik nastawia się na kontry, to trzeba to robić z wyjątkowym wyczuciem, bo każda strata pachnie stratą bramki.


Drużyna się zgrywa, robi stałe postępy, chyba każdy ogarnięty to dostrzega, najbardziej mnie wkurza, jak jakiś tępy nieudacznik z klapkami na oczach, który poza pierdzeniem w krzesło przed komputerem kompletnie nic w życiu nie osiągnął, zaczyna ubliżać ludziom, którzy mają na swoim koncie niemałe osiągnięcia. Brzęczek był najlepszym rozgrywającym swoich czasów, i wcale nie grał tylko z kontry... Jeżeli chodzi o kwestie szkoleniowe, to mamy chyba najlepszy duet trenerów, jaki mógłby nam się trafić i gdyby ktoś z zarządu słuchał rad forumowych pseudo-fachowców, to dzisiaj mielibyśmy powtórkę z poprzedniego sezonu, kopalibyśmy się po czołach z jakimś kolejnym wynalazkiem pokroju Guli, czy Hyballi, który brak wyników tłumaczyłby brakiem czasu i w ogóle totalnym .......nikiem, który trzeba posprzątać. Nie byłoby ani gry, ani wyników.
Co Ty bredzisz . Kto miałby oddawać strzały z dystansu? Ufoludki ! Bo niby kto? Nasi nie potrafią kopnąć z 20 m w bramkę bo ich geniusz trenerki Brzęczek uczy dopiero pół roku. Dać mu czas .

Każda strata pachnie stratą bramki, bo geniusz trenerki Brzęczek uczy naszych tylko pół roku. Dać mu czas.

Kiedy przeciwnik się cofnie, nie potrafimy mu zagrozić, kiedy zaatakuje i straci piłkę zamiast wykorzystać okoliczności i zaatakować to marnujemy czas, bo my się na kontry nie nastawiamy, pozwalamy się cofnąć i znowu nie potrafimy zagrozić. Wszystko to w buraczanej pierwszej lidze.

Wynalazki typu Gula czy Hyballa to prze geniuszu trenerki Jerzym 1/14 Brzęczku, profesorowie.

A co do czasów Brzęczka i jego geniuszu rozgrywającego. Był taki mecz kiedy na stadion Widzewa przyjechała silna europejska drużyna lubiąca stawiać autobus. Nasza kadra po heroicznym boju wyszarpała zwycięskie 1:0, jak to zwykle bywało w czasach Brzęczka.

Aleksander Kłak
Tomasz Wałdoch
Roman Szewczyk 1 capitan.png
Marek Koźmiński
Roman Kosecki
Piotr Czachowski
Leszek Pisz
Jerzy Brzęczek
Jacek Ziober
Jan Furtok
Andrzej Juskowiak

Taki był skład, plejada gwiazd polskiej piłki. Przeciwnikiem było San Marino, a zwycięską bramkę strzelił Jan Furtok ręką. Takie to były czasy reżysera gry Brzęczka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.08.2022, 12:25
Wszyscy sie podniecaja ze zdominoaliśmy rywala , a własnie to wynikalo z tego ze oni stali w 11 na wlasnej polowie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.08.2022, 12:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy sie podniecaja ze zdominoaliśmy rywala , a własnie to wynikalo z tego ze oni stali w 11 na wlasnej polowie
A to nie jest czasem tak, że rywal się bał iść z nami na wymianę widząc nasza jakość? Czy mamy nie korzystać z tego że daje się stłamsić?

Kto zapracował na to że rywale tak a nie inaczej do nas podchodzą?

Niech się boją i murują.

PS. Minela 2 doba od meczu i można już spokojnie wyjść z jaskini j ponarzekac że tym razem wynik był wysoki ale było mniej sytuacji
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.08.2022, 12:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest czasem tak, że rywal się bał iść z nami na wymianę widząc nasza jakość? Czy mamy nie korzystać z tego że daje się stłamsić?

Kto zapracował na to że rywale tak a nie inaczej do nas podchodzą?

Niech się boją i murują.

PS. Minela 2 doba od meczu i można już spokojnie wyjść z jaskini j ponarzekac że tym razem wynik był wysoki ale było mniej sytuacji
Nie wiem , pewnie mieli założenia ,żeby sie bronić całym zespołem, i w razie nadarzającej się okazji kontratakować. Mówięo tym ,że to nie my ich zepchneliśmy do obrony , tylko oni sami tak grali ,a nasze ataki to było wolne rozgrywanie piłki , rwane akcje i generalnie męczenie buły.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.08.2022, 13:07
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem , pewnie mieli założenia ,żeby sie bronić całym zespołem, i w razie nadarzającej się okazji kontratakować. Mówięo tym ,że to nie my ich zepchneliśmy do obrony , tylko oni sami tak grali ,a nasze ataki to było wolne rozgrywanie piłki , rwane akcje i generalnie męczenie buły.
To że wiele rzeczy nam nie wychodzi, robimy nieudolnie, brakuje zgrania to jedno, ale jeśli rywal by poczuł krew, to by było jak z Odrą Opole w 2 połowie to zmienia taktykę.

Sam trener rywali przyznał że mieli inną taktykę, ale nie pozwalaliśmy im na zebranie długich piłek i zdominowaliśmy środek pola. Jeśli więcej trener rywali to przyznaje to może jednak coś w tym jest?

Jeśli ktoś by po kolei odpalił sobie mecze z Sandecja z 1 kolejki i ze Skra to by zobaczył ogromny proges w naszej grze. A mówimy o strarciu z rywalem który ma mimo wszystko 2x więcej punktów niż Sandecja.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.08.2022, 14:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest czasem tak, że rywal się bał iść z nami na wymianę widząc nasza jakość? Czy mamy nie korzystać z tego że daje się stłamsić?

Kto zapracował na to że rywale tak a nie inaczej do nas podchodzą?
Pewnie marka, jako jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce.

A od 50 minuty, czyli po stracie drugiej bramki Skra poszła na bardziej otwartą grę i... wcale nie było nam lżej.

Ktoś widział w tym fragmencie gry naszą niewyobrażalną przewagę?
Posiadanie piłki spadło, sytuacji aż tak dużo też nie było.
Po strzeleniu drugiej bramki mieliśmy więcej przestrzeni na boisku, ale i tak gola wturlaliśmy dopiero w doliczonym czasie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.08.2022, 17:48
Czyli walczyliśmy o kolejnego gola do ostatniej minuty. To i tak poprawa w stosunku do minimializmu we wczesniejszych meczach(Arka, Katowice przy 2:1). Dla mnie spoko
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:14.