
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
. Kto miałby oddawać strzały z dystansu? Ufoludki ! Bo niby kto? Nasi nie potrafią kopnąć z 20 m w bramkę bo ich geniusz trenerki Brzęczek uczy dopiero pół roku. Dać mu czas . Każda strata pachnie stratą bramki, bo geniusz trenerki Brzęczek uczy naszych tylko pół roku. Dać mu czas. Kiedy przeciwnik się cofnie, nie potrafimy mu zagrozić, kiedy zaatakuje i straci piłkę zamiast wykorzystać okoliczności i zaatakować to marnujemy czas, bo my się na kontry nie nastawiamy, pozwalamy się cofnąć i znowu nie potrafimy zagrozić. Wszystko to w buraczanej pierwszej lidze. Wynalazki typu Gula czy Hyballa to prze geniuszu trenerki Jerzym 1/14 Brzęczku, profesorowie. A co do czasów Brzęczka i jego geniuszu rozgrywającego. Był taki mecz kiedy na stadion Widzewa przyjechała silna europejska drużyna lubiąca stawiać autobus. Nasza kadra po heroicznym boju wyszarpała zwycięskie 1:0, jak to zwykle bywało w czasach Brzęczka. Aleksander Kłak Tomasz Wałdoch Roman Szewczyk 1 capitan.png Marek Koźmiński Roman Kosecki Piotr Czachowski Leszek Pisz Jerzy Brzęczek Jacek Ziober Jan Furtok Andrzej Juskowiak Taki był skład, plejada gwiazd polskiej piłki. Przeciwnikiem było San Marino, a zwycięską bramkę strzelił Jan Furtok ręką. Takie to były czasy reżysera gry Brzęczka. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Wszyscy sie podniecaja ze zdominoaliśmy rywala , a własnie to wynikalo z tego ze oni stali w 11 na wlasnej polowie
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
Kto zapracował na to że rywale tak a nie inaczej do nas podchodzą? Niech się boją i murują. PS. Minela 2 doba od meczu i można już spokojnie wyjść z jaskini j ponarzekac że tym razem wynik był wysoki ale było mniej sytuacji |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
Sam trener rywali przyznał że mieli inną taktykę, ale nie pozwalaliśmy im na zebranie długich piłek i zdominowaliśmy środek pola. Jeśli więcej trener rywali to przyznaje to może jednak coś w tym jest? Jeśli ktoś by po kolei odpalił sobie mecze z Sandecja z 1 kolejki i ze Skra to by zobaczył ogromny proges w naszej grze. A mówimy o strarciu z rywalem który ma mimo wszystko 2x więcej punktów niż Sandecja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#6
|
A od 50 minuty, czyli po stracie drugiej bramki Skra poszła na bardziej otwartą grę i... wcale nie było nam lżej. Ktoś widział w tym fragmencie gry naszą niewyobrażalną przewagę? Posiadanie piłki spadło, sytuacji aż tak dużo też nie było. Po strzeleniu drugiej bramki mieliśmy więcej przestrzeni na boisku, ale i tak gola wturlaliśmy dopiero w doliczonym czasie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#7
|
|
Czyli walczyliśmy o kolejnego gola do ostatniej minuty. To i tak poprawa w stosunku do minimializmu we wczesniejszych meczach(Arka, Katowice przy 2:1). Dla mnie spoko
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|