The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.08.2022, 18:44
Nie da się wygrywać, nie strzelając bramek. W sześciu meczach siedem goli. W pierwszej lidze, gdzie większość ekip na samą myśl o tym, że przyjeżdża Wisła i zawodnicy, których znają z.TV, trzęsło przed nami gaciami.

Obawiam się, czy ten mecz nie będzie niestety dla nas negatywnym punktem zwrotnym, po którym cała pierwsza liga przestanie się już nas obawiać. Do tej pory przeciwnicy podświadomie cofali się w meczach z nami we własne pole karne. Dzisiaj Tychy jak wreszcie zobaczyły, że nie taki diabeł straszny, to nagle okazało się, że już nie możemy sobie biegać z piłką po ich polu karnym. I kolejny raz było widać, że w rzeczywistości bazujemy na indywidualnych zrywach, tu nie ma przemyślanych schematów.

Brzęczek też zmianami zabił mecz. Nie wiem, co miało dać przesunięcie Fernandeza na środek ataku, poza tym, że rozegranie piłki zupełnie wówczas przestało istnieć. Wierze, że jednak w kolejnym meczu będzie to wyglądało lepiej, bo może części piłkarzy ta porażka pokaże, że nie przerastają tak umiejętnościami swoich przeciwników, jak być może niektórzy zaczęli to postrzegać i będą bardziej skoncentrowani. Zbyt różne dwie połowy dzisiaj zagraliśmy.
Ostatnio edytowane przez enzo : 13.08.2022 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:01.