
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#10
|
|
Nawet już tego gówna zwanego "argumentami " nie jesteś w stanie wymyślić po dwóch wymianach zdań....
Gdzie te czasy, gdy przerzucało się argumentami tygodniami... Ale, że swoje wypiłem to sprawdziłem jak łatwo gra się po czerwonej kartce żeby zaorać wyżej. Oto jakie wyniki padały po tym gdy jedna z dużym dostała kartkę przed 80 minuta, (tylko ligi które mam w ulubionych) Cercle burgle 1:0 Leuven 1:0 KV Mechelen 1:0 St Pauli 1:1 Stuttgart 0:0 Zagłębie Lubin 0:0 Novi Pazar 1:0 Neftci 0:0 PAOK 0:0 Reszty mi się nie chce szukać. Generalnie większość drużyny po czerwonej miała problem ze strzelaniem goli. Czemu? To wie każdy debil. ![]()
Ddf
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|