
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Hahahahaha XD przeciwnicy motywowani dodatkowo na POTĘŻNĄ Wisłę w 1 LIDZE XDD jurasowi się chyba atmosfera oblężonej twierdzy ze strony Kubusia srogo udzieliła. Biedna Wisła sama przeciwko światu:
Inne kluby z ligi? Przekupione. Sędziowie? A to już dawno, spisek warszawski przecież. Dziennikarze? Wredne pismaki, hieny, część spisku warszawskiego. Piłkarze? Dyletanci, lenie, żadnego lidera, wszyscy bez umiejętności. Kibice? Ci którym się podoba i nie zadają pytań to wiadomo, że porządni Wiślacy. Krytykanci to najpewniej kibice Cracovii urodzeni w Warszawie którzy w ramach programu inflitracyjnego finansowanego przez Janusza Filipiaka chodzą na mecze już od kilkunastu lat i kombinują co by tutaj jeszcze zrobić, żeby Wisła nie była wielka. Ten klub się staje coraz większym memem, każda kolejna informacja jest jak cegła w ryj. Od dumy z bycia Wiślakiem, przeszedłem kolejno przez fazę zdenerwowania i rozczarowań przerywaną sporadycznymi uniesieniami do po prostu ciągłego zażenowania i śmiechu przez łzy... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|