
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Pytanie co masz na myśli mówiąc "trzon zespołu".
Z meczu z Radomniakiem na jesień zostanie może 2-3 zawodników z pierwszej 11. Trzonu zespołu nie ma. W zasadzie ten zespół w ogóle nie miał kręgosłupa. Ujalbym to tak, że jeśli z tej zbieraniny (poza Polakami) zostanie LF, Colley, Hanousek/Ring to będzie wystarczające. I tak jeden za drugiego nie miał zamiaru walczyć. Jedyny plus z tego że zostanie więcej zawodników to fakt, że znają podstawy taktyki Brzeczka oraz oszczędzimy kasę na prowizjach menagerskich. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|