
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#15
|
|
Nie ma lepszego składu. Ma lepiej grający skład. W naszych realiach każdy piłkarz gra 50% tego co potrafi. Dowodem strzał Młyńskiego, myślisz że on nie potrafi dołożyć nogi do takiej wrzutki? Ja to potrafię. Pytanie dlaczego tego nie robi. Odpowiedź. Bo ma pop....olone w głowie. jest przestraszony, nerwowy, zrezygnowany, nie wierzy w siebie.
To samo z Fazlagicem on po prostu nie pokazuje atutów tak jak cała zbieranina, co nie znaczy że ich nie ma. Co zrobić żeby kopacze grali na miarę swoich możliwości to jest zadanie. Bez zmian w tej kwestii przyjdą nowi, zaczną dołować i znowu będzie pitolenie że słabi... Ashraf w połowie rundy już stawał się szrotem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.05.2022 o godz. 19:14.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|