ciastek88 napisał(a):

Świetna sprawa , że podpisujemy dużego sponsora i mieszanie w to polityki jest obrzydliwe, zamiast pochwalić naszych włodarzy , że idziemy do przodu. W tym kraju wszędzie widzicie tylko politykę.
Mam pytanie do tych co tak się rzucają , że sponsoruje nas Orlen , którego prezesem jest Obajtek, - gdzie tankujecie ? Na Ukrainie ? Przypomnę , że paliwo Orlena nie jest tylko na stacjach Orlen, wszystkie pozostałe stacje BP, Shell itp. ciągną paliwo z Płocka . Na Czechy i Słowację też nie warto się wybierać bo nawet tam niektóre stacje mają paliwo z Płocka.
|
Przypominam też że mają coś koło 600 stacji w Reichu, tak na wypadek gdyby niektórzy planowali tam teraz z karnistrami jeździć
Ech, zamiast się cieszyć takim sponsorem...