
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#11
|
|
Pogoń obecnie największa jakość w ekstraklasie. Intensywność na najwyższym poziomie. Obie drużyny po 121km i 120km..no wow. Wygraliśmy....Wybiegaliśmy sobie zwycięstwo. Brawo drużyna za walke.
Przy 2:0 mieliśmy 3 sytuacie w krótkim odstępnie czasowym na 3:0. Potem poszła akcja pogoni i 2:1. Wtedy zaczęła się obrona, a z tyłu głowy powtórka z Piasta. Dotrwaliśmy. W poprzenich meczach pełna dominacja nad rywalami, dzisiaj już mega ciężki mecz. Mam wrażenie, że tylko Górnik może sie zbliżyć do takiej intensywności. Być może był to najtrudniejszy mecz w tej rundzie. Zazdrościć Fornelli bo gość ma potencjał ogromny, albo trafił na słaby dzień Wachowiaka. Starzyński jako 17 latek, super. Szota fajnie wszedł w mecz, Czekam na powrót Zhukova i Bashy. Ten projekt z tym trenerem to jest dobra droga. Jest walka, intensywność, elastyczność formacji, pressing, stwarzanie sytuacji. Teraz trzeba mu dać tylko kilku gości których będzie chciał i można grać o coś więcej. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|