masada napisał(a):

|
(być może dlatego, że byłby to już drugi odwołany karny w tym meczu po interwencji VAR, szkoda tylko że ostatecznie obie decyzje podjął źle)
|
Cały problem w tym że to nie była decyzja, decyzję to się podejmowało zanim wymyślono Var. Teraz to jest stwierdzenie faktów na podstawie zapisu wideo. Potwierdzenie że 2+2=4 lub 2-2=0. To nie jest podejmowanie decyzji, są przepisy które sędzia powinien znać obraz który może oglądać przez 10 minut w kółko i NIE MA PRAWA SIĘ POMYLIĆ. Bo to nie jest pomyłka tylko błąd który powinien skutkować surową karą. Moim zdaniem degradacją o dwie klasy rozgrywkowe.
Jako kibice powinniśmy wymusić na władzach klubu dochodzenie w tej sprawie naszych racji. Może nawet w prokuraturze, to co zrobił sędzia to jazda pod prąd na autostradzie niech się wytłumaczy dlaczego dał karnego, bardzo jestem ciekawy tego tłumaczenia. Gdyby jeszcze nasz nie dotknął piłki, ale on ją wybił a tamten go kopnął, wszyscy to widzieli. A ten debil daje karnego?
Choćbyśmy wygrali 6:1 to takie postępowanie sędziego trzeba ścigać, najlepiej z urzędu, ale jak urząd na w dupie to trzeba naciskać na działanie...