
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#11
|
|
Świetnie nastawienie musiało być. Jedziemy do beniaminka, który u siebie gola jeszcze nie strzelił. W dodatku okazuje się, że ma 5 gosci na ławce w tym 2 bramkarzy. My wychodzimy na wyjebce...
Wpada fartowna bramka, Warta w głowie już pewnie pogrom z Mielca a my dalej wyjebka. Nonszalancja. Zero agresji. Nie chcemy wbić 2, 3 gola zwyczajnie nikomu nie zależy. Dostajemy ostrzeżenie, że może wpaść głupi karny z dupy. Ale nie wpada więc luz. Łysy powinien latać obok linii na pełnej widząc taką olewke. A jadnak stał spokojnie pozawijany w kurtce. Widocznie chłopaki realizowali jego chvjowy, minimalistyczny plan. Tego już za wiele. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|