
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Nie rozpisując się o wszystkich, a o tych co najbardziej rzucili się w oczy:
Mehremic - zdecydowanie najlepszy w naszej defensywie Savić - niewidoczny Sadlok - szarpany występ, duże błędy na początku, w ofensywie nawet ok, może przesunięcie na skrzydło? Abramowicz - wiem, że krótki występ, ale obiecujący, nie boi się, widać spore chęci do gry Buksa - człowiek widmo O reszcie nie ma co pisać bo zaprezentowali swój standardowy poziom. Sam wynik ani ziębi ani grzeje.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 25.08.2020 o godz. 12:23.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|