The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 11.06.2020, 12:39
Statystyka statystyka, która tak naprawdę nie wiele mówi, bo odnosi się tylko do przeszłości. Restart rundy to nowa forma, nowe kontuzje i różne oblicze także naszych rywali.
A Ci w grupie spadkowej zdają się być raczej w dobrej formie

Korona, Zagłębie, Górnik, Raków - grają swoje (choć nie zawsze punktują)
ŁKS, Płock, Arka i My ewidentnie się męczymy.

Teoretycznie dobre kilka lat temu Podbeskidzie było na 7 miejscu po 29 kolejkach by ostatecznie zakończyć sezon na spadkowym 15 miejscu.(oczywiście wtedy był podział punktów)

Jestem optymista w walce o utrzymanie, ale wcale nie wykluczam że możemy do ostatnie, przed ostatniej kolejki nie być tego pewni.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.06.2020, 13:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kurde, jakie tu sa płaczki i chorągiewki to szok.
Problem polega na tym, że na szczęście Polska nie wygląda już tak, jak 30 lat temu i nikt nie ogląda meczu na telegazecie ani nie czyta relacji w PS, gdzie można było napisać wszystko i przedstawić mecz jak starcie tytanów. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć jak grę na stojąco, do boku i do tyłu, bez jednego strzału w ciągu 45 min.

Oczywiście trzy punkty są bezcenne i cieszę się z nich, ale nie pamiętam tak złego meczu Wisły.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 11.06.2020, 13:23
Cytat:
Problem polega na tym, że na szczęście Polska nie wygląda już tak, jak 30 lat temu i nikt nie ogląda meczu na telegazecie ani nie czyta relacji w PS, gdzie można było napisać wszystko i przedstawić mecz jak starcie tytanów. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć jak grę na stojąco, do boku i do tyłu, bez jednego strzału w ciągu 45 min.

Oczywiście trzy punkty są bezcenne i cieszę się z nich, ale nie pamiętam tak złego meczu Wisły.
tak, tylko problem też polega na tym, że ludzie nie myślą i sa niestabilni emocjonalnie.
Liga jest jaka jest, każdy widzi, że to wyścig paralityków, jedni nie chcą być mistrzem, inni się biją żeby spaść. Tak wygląda ta liga od dawien dawna. W tym sezonie mamy wyjątek, Legia prezentuje się solidnie, szczegolnie w ostatnim okresie, LKS trochę odstaje, to też u nas wyjątek, przeważnie nie ma zespołu najsłabszego, który jest pewnym kandydatek do spadku.

To, że gramy słabo niz nie znaczy. Graliśmy już w tym sezonie słabo i dobrze, i z tego co kojarzę takie same okresy miały Wisła Plock, Jaga, Lechia, Pogoń, Lech, Raków też wydawal się kandydatek do górnej ósemki ale ostatnio spuścił z tonu.
Także większe dywagacje na temat formy, pozycji w tabeli, wyciaganie wnisków na podstawie 1 czy 5 meczów i typowanie wyników meczu czy rozkładu tabeli za x meczów, nie ma w tej zjebanej lidze sensu.
Oczywiście można sobie coś rozwazac i zawsze ktoś trafi z przewidywaniami, ale tak serio, czy jest tu jakiś wariat, który postawi większe pieniądze na mecze polskiej ligi lub uklad tabeli? Wątpię.

I bawi mnie własnie ten płacz i snucie katastroficznych wizji, a po jednym dobrym meczu, czy nawet niecałym meczu, już w trakcie meczu czasami, jest nagle podnieta i mówienie, że teraz to idziemy do górnej osemki a może i o mistrza się jeszcze bijemy. Troche trzeba mieć jaj i nie płakać co chwilę. Czas pokaże co z tego będzie. Moim zdaniem w tej zjebanej lidze się utrzymamy na 100%. Tutaj wystarczy zdobyć kilka punktów. Druzyny z dołu tabeli mają tak slaba i niestabilna formę, że nie jest powiedziane, że Raków czy Wisła Płock moga czuć się pewne utrzymania. A my z druzynami z dołu punktujemy nalezycie. Także lekką przewage nad strefa spadkową mamy, teraz aby trochę swieżości zlapali piłkarze i będzie dobrze.
Uwazam takie podsumowanie za realną ocenę sytuacji, dlatego mówię stop placzkom, które nie wytrzymują ciśnienia i za dużo szlochają.

PS Powiedz mi czaro, ile to już razy według forumowych ekspertów i płaczków my mieliśmy w tym sezonie spaść, walczyć o górną osemkę a nawet puchary, ile już razy było mówione, że teraz to pozamiatane? No własnie, dla mnie to jest dziecinada i pójście po najmniejszej linii oporu, na zasadzie gramy źle to płaczemy i mówimy, że teraz jest źle i grozi spadek, gramy dobrze to podnieta, że już jest Wielka Wisła i walczymy o wyższe cele. Jaki to ma sens? Przecież to jest zwykły płacz, żadna analiza czy powazna rozmowa. Nie wiem co ma takie coś na celu. Jaki jest sens pisac po jednym meczy że teraz spadniemy? Jaki jest sens pisać przy 1:0 z Rakowem, że już jest dobrze, przy 1:2, że chyba ich pojebalo i spadniemy, a przy 3:2 że zrobili swoje i jest nadzieja?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 11.06.2020 o godz. 13:29.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 11.06.2020, 13:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zastanawiam się tylko czy to ich odetkało, czy Raków spuchł.
Ciekawe pytanie, zwłaszcza, że jeszcze raz z nimi zagramy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 11.06.2020, 14:43
emocje minęły to i ja parę słów. ogólnie z naszej strony do bramki na 1-2 mecz tragedia. zawodnicy snuli się po boisku jak spasione koty. bramka na 1-2 obudziła nas. zaczęło się niezłe granie na co na pewno miał wpływ Kuveljić i Niepsuj. Obaj zasuwali aż miło. Pokazała cała drużyna charakter, nie spuścili głów tylko dali coś z wątroby i mamy 3 pkt. Klemenz i Hebert tragicznie, masa błędów , Janicki przy nich rewelacja. Kuba błysnął w końcówce chociaż było widać, że jest daleki od formy. Basha i Żukow tak sobie, Savicević podniecił się starciem z Petraskiem, za chwilę głupio go sfaulował,na szczęście w porę się opamiętał i zaczął grać.Fajnie Boguski.Był wszędzie. Gdyby tak grał co mecz to byłoby rewelacyjnie ale nie w ataku. Brakowało wczoraj napastnika, który przytrzymałby piłkę, poszedł na przebój , rozegrał klepę.
do Gdyni dałbym ten sam skład z 3 zmianami- za Bashę Kuveljić za Burligę Niepsuj za Boguskiego Turgemana.
ogólnie brawa za walkę i charakter ale gra do zapomnienia.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.06.2020, 14:50
A co z Buksą? Czemu nie gra?
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 11.06.2020, 15:23
Buksa nie gra - kamuflaż przed Barceloną żeby go nam nie podebrali za czapkę śliwek
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 11.06.2020, 15:40
Nie no, Buksa miał jakiś uraz.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.06.2020, 15:44
Tak tylko chciałem zauważyć ze akurat jak zaczęliśmy niby fajnie grac to dostaliśmy bramkę potem drugą.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.06.2020, 15:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...
Nie mogę odpowiadać za innych użytkowników. Mogę odpowiedzieć za siebie. Jestem załamany poziomem gry, tak po końcowym gwizdku, jak i po pierwszej połowie - moja ocena się nie zmienia. Nie przypominam sobie, żebym pisał, że spadniemy, chociaż jestem pewien, że będziemy się bronić przed spadkiem i że trzy punkty w tym meczu bardzo nam ułatwią walkę o bezpieczną pozycję w tabeli.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 11.06.2020, 16:54
Statystyki meczowe





Heatmapa z pozycjami mowi, ze sie bronilismy caly czas a strzelilismy 3 bramki.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 11.06.2020, 18:47
Czytam i nie wierze...

Przejrzałem wpisy po wygranym, bardzo ważnym meczu, a tu dywagacje, że zaraz spadniemy...

Faktem jest, że odwróciliśmy przegrany mecz... więc może wypadałoby jednak chociaż trochę pochwalić za walkę do końca, bracia i siostry, kibice?

Ta Arka Gdynia, która ma być w lepszej formie od NAS przegrała właśnie 1:5 z Legią, która jak widać ma autostradę do mistrzostwa...

Zgadzam się gramy przeciętnie, o ile nie słabo... ale gramy i własnie zdobyliśmy 3 pkt... bardzo ważne pkt w kontekście walki o utrzymanie... Drużyna gra jak gra... Liczy się wynik na koniec sezonu... Jeszcze sporo może się wydarzyć, ale i tak wierze, że się utrzymamy! Już część z was narzekało na Kubę, że stary, że wolny, a to on nas ciągnie za uszy w tej marnej lidze! Wyluzujcie!!!

Może trochę więcej optymizmu a nie tylko i wyłącznie pesymizm...
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 12.06.2020, 13:04
No raczej taka dysproporcja w grze a wynik już się szybko nie powtórzy, więc jak zagramy takie samo gówno, to uważam że będziemy podstawowym kandydatem do spadku(ŁKS pomijam).

Tak więc wszystkie oczy na Gdynię bo na razie to mamy 3/3 jeśli chodzi o fatalną grę. Inna sprawa że zagraliśmy z całkiem solidnymi drużynami jak na ubogość naszej ligi
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 12.06.2020, 19:40
"Już tuż po wznowieniu rozgrywek pisaliśmy o tym, że coś jest nie tak z przygotowaniem motorycznym Wisły Kraków. Piłkarze Białej Gwiazdy€ wypadli fatalnie pod względem intensywności wykonali zdecydowanie mniej sprintów i szybkich biegów od przeciwników. Byliśmy ciekawi też, czy taka tendencja utrzyma się na przestrzeni kolejnych starć. Zwłaszcza, że spotkanie z Piastem Gliwice mogło zaburzyć ogląd sprawy bo Żukow i Basha byli po urazach, a to przecież głównie konie do biegania w zespole.

Jak się okazuje następne mecze tylko potwierdziły to, co oglądaliśmy w pierwszym spotkaniu. Bo:

Wisła w każdym z meczów wykonała mniej sprintów od rywali
Wykonała również mniej szybkich biegów od przeciwników
Łączny dystans pokonany całkowicie, ale i sprintem lub szybkim biegiem także jest mniejszy po stronie wiślaków
Ogólnie w trzech meczach razem:

piłkarze Wisły przebiegli o 1,16 km mniej od rywali to akurat różnica niewielka, ale najmniej też mówiąca
podopieczni Artura Skowronka wykonali 41 mniej sprintów
94 mniej szybkich biegów
0,47 km mniej pokonali sprintem
1,74 km mniej pokonali szybkim biegiem
Coś tu ewidentnie jest nie tak. Albo to fala kontuzji zatrzymała możliwość rotowania i przez to zespół jest mocniej wystawiony na wyeksploatowanie. Albo powód leży w tym, że sztab „Białej Gwiazdy” pomylił się w obliczaniu szczytu formy i coś w tych przygotowaniach poszło nie tak...."

https://weszlo.com/2020/06/12/moder-...od-calej-arki/
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 12.06.2020, 22:04
leszekm napisał(a):Wyświetl post
"Już tuż po wznowieniu rozgrywek pisaliśmy o tym, że coś jest nie tak z przygotowaniem motorycznym Wisły Kraków. Piłkarze Białej Gwiazdy€ wypadli fatalnie pod względem intensywności wykonali zdecydowanie mniej sprintów i szybkich biegów od przeciwników. Byliśmy ciekawi też, czy taka tendencja utrzyma się na przestrzeni kolejnych starć. Zwłaszcza, że spotkanie z Piastem Gliwice mogło zaburzyć ogląd sprawy bo Żukow i Basha byli po urazach, a to przecież głównie konie do biegania w zespole.

Jak się okazuje następne mecze tylko potwierdziły to, co oglądaliśmy w pierwszym spotkaniu. Bo:

Wisła w każdym z meczów wykonała mniej sprintów od rywali
Wykonała również mniej szybkich biegów od przeciwników
Łączny dystans pokonany całkowicie, ale i sprintem lub szybkim biegiem także jest mniejszy po stronie wiślaków
Ogólnie w trzech meczach razem:

piłkarze Wisły przebiegli o 1,16 km mniej od rywali to akurat różnica niewielka, ale najmniej też mówiąca
podopieczni Artura Skowronka wykonali 41 mniej sprintów
94 mniej szybkich biegów
0,47 km mniej pokonali sprintem
1,74 km mniej pokonali szybkim biegiem
Coś tu ewidentnie jest nie tak. Albo to fala kontuzji zatrzymała możliwość rotowania i przez to zespół jest mocniej wystawiony na wyeksploatowanie. Albo powód leży w tym, że sztab „Białej Gwiazdy” pomylił się w obliczaniu szczytu formy i coś w tych przygotowaniach poszło nie tak...."

https://weszlo.com/2020/06/12/moder-...od-calej-arki/
Czy jest gdzieś takie zestawienie dla pojedynczych meczów? O ile pamiętam od Legii już tak mocno nie odstawaliśmy... Mecz z p
Piastem może mocno zakłamywać te dane z Weszło.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 12.06.2020, 23:11
Poza punktami duzym plusem tego meczu jest kop mentalny ze wygralismy mecz ktory byl juz prawie przegrany. Takie cos powinno zaprocentowac ale patrzac na nasza gre trudno nie miec obaw przed nastepnymi pojedynkami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:46.