Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIX kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 10-06-2020, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10297)

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2020 12:26

[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 10-06-2020, 18:00
 
https://i.imgur.com/dSvbWXz.png

Aktualna tabela:

https://i.imgur.com/fZyvG6Y.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://i.imgur.com/X3WygFO.png


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://i.imgur.com/qTN9p5B.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Lider 09.06.2020 13:31

No nic, żarty się skończyły i trzeba punktować. Obstawiam 3-1 dla Wisły i 13 miejsce przed startem rundy finałowej.

El'kabat 09.06.2020 14:54

Oglądałem ich mecz z Łksem i wyglądają kondycyjnie podobnie jak my - po 60 minucie oddychali rękawami. Łks dużo lepiej wyglądał kondycyjnie.

Za to trzeba uważać na stałe fragmenty. Jest tam gość, który naprawdę zajebiście bije wszystkie rzuty wolne ( chyba Schwarz) i Raków pratycznie zawsze miał sytuację strzelecką.
Marnowali je na potęgę, ale przy naszych parodystach z obrony to kto wie.

wiśnia 09.06.2020 15:22

Skończyło się głaskanie po jajkach. Gramy u siebie, zwycięstwo obowiązkowe. Wygrywamy z Rakowem, bo jak nie z nimi to z kim? albo nadajemy się na ekstraklapę albo spadamy...

masada 09.06.2020 17:24

To jest piekielnie ważny mecz, nie wiem, czy nie najważniejszy od lat, mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Ewentualne zwycięstwo pozwoliło by zapewne znowu odskoczyć od strefy spadkowej i ich trochę podłamać.

Poza tym warto mieć cały czas głowę nad wodą, bo wcale nie jest przecież w stu procentach pewne, że rozwój wypadków nagle nie sprawi, że liga wcale nie będzie dokończona, co już wszyscy widzę uznali za pewnik.

Naprzód Wisło, naprzód TS!

pepe72 09.06.2020 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1552299)
To jest piekielnie ważny mecz, nie wiem, czy nie najważniejszy od lat, mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Ewentualne zwycięstwo pozwoliło by zapewne znowu odskoczyć od strefy spadkowej i ich trochę podłamać.

Poza tym warto mieć cały czas głowę nad wodą, bo wcale nie jest przecież w stu procentach pewne, że rozwój wypadków nagle nie sprawi, że liga wcale nie będzie dokończona, co już wszyscy widzę uznali za pewnik.

Naprzód Wisło, naprzód TS!

Jeden mecz nam sprawy nie rozwiązuje. Mamy do końca sezonu 9 meczów, potrzeba 12 punktów do utrzymania się. Cztery u siebie trzeba wygrać.
Szkoda, że stadion zamknięty ;(

masada 09.06.2020 19:02

Oczywiście, że nie rozwiązuje, ale na pewno ewentualna porażka teraz sprawiłaby, że w Gdyni będziemy grali już z nożem na gardle, bo znacznie zwiększa ona ryzyko, że mecze o wszystko z bezpośrednimi rywalami zagramy już nie u siebie.

piotrex007 09.06.2020 19:24

Przede wszystkim jeśli dziś Korona przegra, przy mocno prawdopodobnej porażce Arki jutro, to z Rakowem nie możemy przegrać. Trzeba grać o zwycięstwo, wiadomo, ale remis zapewniłby wtedy nam 13 miejsce i mecz z Koroną i Arką w Krakowie, bo 3pkt nad Koroną, z którą mamy lepszy bilans i 4pkt nad Arką, nawet w przypadku przegranej w Gdyni bylibyśmy nad nimi i mimo gorszego bilansu dwumeczu, w fazie finałowej nie miałoby to znaczenia, bo przy równej liczbie punktów na koniec sezonu liczy się miejsce po 30 kolejkach.

Cycu 09.06.2020 21:03

https://www.youtube.com/watch?v=WjrqpJQBKCQ

Niestety...

Ogryzek 09.06.2020 21:10

Trzeba wygrać - tak sie to układa że przed "pucharem czerwca" trzeba jeszcze coś wygrać w rundzie zasadniczej. Raków mimo wszystko chyba łatwiej ograć niż świnkę w Gdyni. Nie ma to tamto, ma być walka na całego!

KacperNoEasy 09.06.2020 21:41

Jeśli my się obawiamy beniaminka na własnym stadionie to trzeba zadać sobie pytanie, które zadaje sobie wiele ludzi z Poznania: "Qou Vadis Wisło?"

Levis88 10.06.2020 05:57

My obecnie obawiamy się każdego w tej lidze bo jesteśmy nie przygotowani do grania. Piłkarze dobrze o tym wiedzą dlatego wygląda to jak wygląda.

UcheJ 10.06.2020 07:15

Zgadzam się z Levi's boję się kazdego meczu bo te przygotowania nam niestety nie wyszły...

maciekkk 10.06.2020 08:14

Z Legia było już lepiej niż z Piastem i tutaj upatruje naszej szansy, ze Raków mimo iż gra bardzo intensywnie to jest słabszy od Legii... Może się uda, byłoby troszkę spokojniej przygotowywać się do meczu z Arką...

Arek95 10.06.2020 09:44

Spodziewam się że w końcu się przełamiemy i to w dobrym stylu 3:1 lub 4:2... Jednak jeśli Sadlok wróci na lewą i będzie sadził takie świece z wolnych/rożnych jak od paru lat... Tupta będzie dreptać i kiwać samego siebie... a na skrzydle zobaczymy Boguskiego to niestety ale nie będzie nawet jednej bramki z naszej strony

!!IRIVER!! 10.06.2020 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1552311)
Z Legia było już lepiej niż z Piastem i tutaj upatruje naszej szansy, ze Raków mimo iż gra bardzo intensywnie to jest słabszy od Legii... Może się uda, byłoby troszkę spokojniej przygotowywać się do meczu z Arką...

Było lepiej póki Legia nie włączyła "trzeciego biegu". Ale to też inne umiejętności.
Bardziej przeraża mnie to jak Kielce i Ara gryzą trawę...

Sylwus1988 10.06.2020 10:30

Ja to bym całkiem przemeblowal nasz sklad. Trzeba dać grać młodym a nasi seniorzy powinni iść jak Sławek Peszko kończyć kariery w nizszych ligach. Jak dalej będą wychodzić w pierwszym składzie za nic to owszem skończą w nizszej lidze ale razem z Wisłą.
Z jednej strony nie ma czasu i mozliwosci eksperymentowania a z drugiej ta droga nie ma zadnej przyszłości jeśli nawet w tym roku jakoś fartem nie spadniemy to w przyszłym roku nasza leciwa kadra już nie da rady. Będą się jeszcze bardziej sypać zdrowotnie, będą coraz wolniejsi i coraz bardziej sfrustrowani a to nie da nam wyniku. Życie jest okrutne z nikim z nas jak pewnie zdążyliście zauwazyc sie nie cacka a u nas pare nazwisk ma lepiej niż u matki na rosołku w niedziele. Od 10 lat jedziemy w dół rownią pochyłą i chciałbym napisać że końca nie widać ale chyba właśnie wyłonił się przed oczami. Był powiew świeżości za Kiko kiedy przyszło trochę świeżej krwi, udało sie wtedy zająć 5 miejsce w lidze i nawet pomarzyć o pudle przez krótką chwilę. Wiadomo jaki to był czas nie udało sie nam tego utrzymać, wszyscy pouciekali bo zostali tak jak i my ostro wyruchani przez bandytów z Sharksow. Ale to był nasz najlepszy sezon od ostatniego majstra a tak to z roku na rok coraz gorzej i coraz gorzej a będzie jeszcze gorzej niestety. Zresztą przypomnijcie sobie ze w zeszlym roku właśnie lige uratowali nam młodziki którzy akurat mogli wyjść na boisko kiedy nasze zajebiste nazwiska miały absencje z różnych powodów. W nagrode w tym sezonie znowu mogą nosić piłki albo już ich nie ma w ogóle w klubie.
Stawiam na skład który napewno nie wyjdzie ale wg mnie
Buchal na bramce z braku laku ale żywcem trzeba bramkarza jak Pareiko, Cierzniak, Cuesta
Szot, Klemenz, Hebert, Hołownia
Kuba, Kuveljic, Chuka, Zhukov
Buksa
Tupta (zatrybi w końcu jak Kolar)

tomasz_19 10.06.2020 11:00

Wygrana to jest nasz obowiązek, nie wyobrażam sobie, żeby nasi nie gryźli trawy od pierwszej do ostatniej minuty... mają płacone w terminie, mają warunki do treningu itp. Nie ma kuraw wymówki... a jak nie to wypierdalać, Wisła nie może spaść, każdy wie co by to oznaczało...

Szneka 10.06.2020 13:24

kto oprócz Sadloka Savicevicia i Hołowni będzie dziś do gry- z 11 tki która nie grała z 7egią?

bridgeburner 10.06.2020 13:46

prawdopodobnie nikt wiecej
ciekawostka, kursy na nasze zwyciestwo skoczyly z 2,4 w poniedziałek do 3,1 teraz
Raków u nas jest faworytem...

Levis88 10.06.2020 16:35

Może wyciekły składy jak matury...

orm 10.06.2020 16:55

Skład zaskakujący. 4-4-2 gramy jak za najlepszych czasów

Griszka30KR 10.06.2020 17:31

I póki co klepiemy jak za najgorszych...

ciacho 10.06.2020 17:41

Dramat co my gramy..

czaro 10.06.2020 17:49

Późny Stolarczyk minus zaangażowanie.

Levis88 10.06.2020 17:50

To nie ma nic wspólnego z profesjonalnym graniem w piłkę.

FraMat 10.06.2020 17:52

oczy krwawią. Trzeba to przepłukać jakimiś procentami

bridgeburner 10.06.2020 18:01

Nawet jak jakimś cudem to wygramy, to granie tym ustawieniem w dłuższej perspektywie to jest przysłowiową walka o spadek
9 podstawowych graczy jest zdrowych to zamiast wrócić do gry tego co na początku rundy to wymyślamy koło od nowa testując kwadrat
Bogus na 9 to pustka w polu karnym i w zasadzie żadna szansa na utrzymanie się przy pilce na połowie przeciwnika
Nie da się tego oglądać

kristos 10.06.2020 18:07

Tragedia, jeśli powtórzy się gra z 1 połowy - niestety nie wygramy.

czaro 10.06.2020 18:09

Gra na pół gwizdka, fatalne ustawienie, indywidualnie dramat. Niepojęte.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl