The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.02.2020, 09:20
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.02.2020, 09:36
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
Ok, czyli wypowiadasz się o taktyce o której nie masz zielonego pojęcia. To teraz znowu wracamy do przeszłości:

"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko"

Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem)

Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało?

Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp)

Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej


Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.02.2020, 10:08
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Ok, czyli wypowiadasz się o taktyce o której nie masz zielonego pojęcia. To teraz znowu wracamy do przeszłości:

"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko"

Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem)

Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało?

Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp)

Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej


Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...
No dokladnie bylo tak jak pisalem. Tym samym skladem pomimo "imponujacej" gry skonczylismy wtedy runde na 8 czy 9 miejscu. Wtedy nie mialem za bardzo jak oceniac pracy Stolarczyka, bo oceniac po kilku kolejkach jest poprostu glupota. Teraz jak najbardziej mam do tego prawo i tak, powtorze to co pisalem wtedy, dodajac jeszcze cos - z tamtymi pilkarzami i ze Stolarczykiem u steru o gorna osemke byloby (i bylo) ciezko. Z lepszym trenerem pewnie gorna osemka bylaby lekko. Im dluzej Stolarczyk pracowal tym nasza gra wygladala gorzej, mowa caly czas o tamtej rundzie.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.02.2020, 10:29
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No dokladnie bylo tak jak pisalem. Tym samym skladem pomimo "imponujacej" gry skonczylismy wtedy runde na 8 czy 9 miejscu. Wtedy nie mialem za bardzo jak oceniac pracy Stolarczyka, bo oceniac po kilku kolejkach jest poprostu glupota. Teraz jak najbardziej mam do tego prawo i tak, powtorze to co pisalem wtedy, dodajac jeszcze cos - z tamtymi pilkarzami i ze Stolarczykiem u steru o gorna osemke byloby (i bylo) ciezko. Z lepszym trenerem pewnie gorna osemka bylaby lekko. Im dluzej Stolarczyk pracowal tym nasza gra wygladala gorzej, mowa caly czas o tamtej rundzie.

Chwila chwila...

Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?

I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?

Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.02.2020, 10:42
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Chwila chwila...

Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?

I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?

Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
Ile razy zagrał Grabowski i Zdybowicz? Stolarczyk kapitalnie schrzanił rundę jesienną i poprowadził Nas do historycznej serii porażek - nie podając się do dymisji ani po 0-7 ani po fatalnych porażkach z Rakowem i Arką...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.02.2020, 10:48
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Chwila chwila...

Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?

I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?

Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
Jaki Kuba? Jakie Zdybowicze, Drzazgi i Grabowski? Przeciez dokladnie napisalem, ze bralem pod uwage tylko jedna runde (od lipca do ostatniej grudniowej kolejki) tamtego sezonu zeby ocena byla w miare obiektywna ze wzgledu na brak zawirowan transferowych.
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.02.2020, 11:14
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jaki Kuba? Jakie Zdybowicze, Drzazgi i Grabowski? Przeciez dokladnie napisalem, ze bralem pod uwage tylko jedna runde (od lipca do ostatniej grudniowej kolejki) tamtego sezonu zeby ocena byla w miare obiektywna ze wzgledu na brak zawirowan transferowych.
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz.

Wtedy pisałeś że skład jest słaby (Jesień 2018, początki Stolarczyka, Imaz, Ondrasek, Kostal, Kort, Kolar, Arsenic) i nie da się z niego więcej wycisnąć. Jeśli ze słabym składem ktoś osiąga 8,9 miejsce to chyba nie jest tak źle nieprawdaż?

Jeśli wtedy był według Ciebie słaby skład to czego ty oczekiwałeś po kadrze jaką miał Stolarczyk jesienią 2019?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41.