
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#1
|
|
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#2
|
"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko" Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem) Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało? Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp) Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:39.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#3
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#4
|
Chwila chwila... Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha? I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć? Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#5
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6
|
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#7
|
Wtedy pisałeś że skład jest słaby (Jesień 2018, początki Stolarczyka, Imaz, Ondrasek, Kostal, Kort, Kolar, Arsenic) i nie da się z niego więcej wycisnąć. Jeśli ze słabym składem ktoś osiąga 8,9 miejsce to chyba nie jest tak źle nieprawdaż? Jeśli wtedy był według Ciebie słaby skład to czego ty oczekiwałeś po kadrze jaką miał Stolarczyk jesienią 2019?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:17.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|