The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.12.2019, 15:22
Mar85
Generalnie cała koteria obrońców Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Gunner 1906 wolfy czy tas de fleia itd to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robic podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnuj a nie dyskusja. Podziwiam że ci sie jescze chce.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.12.2019, 16:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mar85
Generalnie cała koteria obrońców Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Gunner 1906 wolfy czy tas de fleia itd to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robic podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnuj a nie dyskusja. Podziwiam że ci sie jescze chce.
Generalnie cała koteria przeciwników Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Ogryzek, Mar85, czy ktokolwiek inny to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robić podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnój a nie dyskusja.

Stolarczyk zasłużył na szacunek zostając w klubie w momencie największych zawirowań, bez perspektyw nie tylko na poszerzenie, ale na utrzymanie kadry.
Nie przekreśla tego nawet seria porażek i dotkliwa porażka z Legią
.
Niestety, po pierwszej, drugiej porażce morale drużyny zaczęło spadać i poza tym nie wiemy, co naprawdę działo się w szatni.
Obarczanie jednego Stolarczyka wszystkimi problemami przez jakie przechodziła Wisła jest po prostu dziecinne.
Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że jest on najlepszym trenerem ever. Trafił na zły czas w Wiśle i podejrzewam, że żaden trener nie poradziłby sobie w tym czasie dużo lepiej.
Pojazd po Stolarczyku za to, że jeden z najsłabszych personalnie zespołów E-klasy przegrywał pod jego wodzą mecz za meczem to mniej więcej jak wyżywanie się na Kubicy, że przyjeżdżał w Williamsie na ostatniej pozycji w ciągu ostatniego sezonu:
- Co za nieudacznik! Powinien był podać się do dymisji
To właśnie sposób myślenia tych którzy atakują teraz Stolarczyka. ŻA-ŁOS-NE
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.12.2019, 19:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Generalnie cała koteria przeciwników Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Ogryzek, Mar85, czy ktokolwiek inny to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robić podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnój a nie dyskusja.

Stolarczyk zasłużył na szacunek zostając w klubie w momencie największych zawirowań, bez perspektyw nie tylko na poszerzenie, ale na utrzymanie kadry.
Nie przekreśla tego nawet seria porażek i dotkliwa porażka z Legią
.
Niestety, po pierwszej, drugiej porażce morale drużyny zaczęło spadać i poza tym nie wiemy, co naprawdę działo się w szatni.
Obarczanie jednego Stolarczyka wszystkimi problemami przez jakie przechodziła Wisła jest po prostu dziecinne.
Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że jest on najlepszym trenerem ever. Trafił na zły czas w Wiśle i podejrzewam, że żaden trener nie poradziłby sobie w tym czasie dużo lepiej.
Pojazd po Stolarczyku za to, że jeden z najsłabszych personalnie zespołów E-klasy przegrywał pod jego wodzą mecz za meczem to mniej więcej jak wyżywanie się na Kubicy, że przyjeżdżał w Williamsie na ostatniej pozycji w ciągu ostatniego sezonu:
- Co za nieudacznik! Powinien był podać się do dymisji
To właśnie sposób myślenia tych którzy atakują teraz Stolarczyka. ŻA-ŁOS-NE
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Kolejny z koterii "nadętych" sie odezwał.
(Gdzie kogos obraziłem w tej dyskusji bajoku)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.12.2019, 17:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Kolejny z koterii "nadętych" sie odezwał.
Bez arogancji i zbędnego intelektualizowania napisano, że Stolarczyk zachował się przyzwoicie i przeprowadził klub przez najtrudniejszy okres w ostatnich dekadach. Na końcu coś się wypaliło i nie poradził sobie, i wielka szkoda, każdy rozumny człowiek żegnał go z bólem, bo trudno było faceta nie cenić, nie lubić. Zresztą, nawet jeśli się nie podziela tego zdania, to jaki jest sens i jaka wartość w obrażaniu Stolarczyka w sieci?

Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
To, co się tutaj odstawia w kontekście Stolarczyka wymaga jakiegoś komentarza - i chyba interwencji moderatora.

Stolarczyk w ostatnim czasie nie podołał, musiał odejść - wydaje mi się, że zwolnienie go to był dobry ruch.

Jednak takie wyrażenia jak "07", nazywanie go człowiekiem bez honoru jest po prostu nie na miejscu. Przypominam Wam, że ten człowiek jako piłkarz i jako trener zostawił serce na boisku i zasługuje na szacunek. Być może popełnił błąd wierząc, że uda mu się przełamać tą serię porażek - ale to nie uzasadnia lżenia go. Pójdźcie po rozum do głowy.

Dokładnie tak.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.12.2019, 12:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Generalnie cała koteria przeciwników Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Ogryzek, Mar85, czy ktokolwiek inny to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robić podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnój a nie dyskusja.

Stolarczyk zasłużył na szacunek zostając w klubie w momencie największych zawirowań, bez perspektyw nie tylko na poszerzenie, ale na utrzymanie kadry.
Nie przekreśla tego nawet seria porażek i dotkliwa porażka z Legią
.
Niestety, po pierwszej, drugiej porażce morale drużyny zaczęło spadać i poza tym nie wiemy, co naprawdę działo się w szatni.
Obarczanie jednego Stolarczyka wszystkimi problemami przez jakie przechodziła Wisła jest po prostu dziecinne.
Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że jest on najlepszym trenerem ever. Trafił na zły czas w Wiśle i podejrzewam, że żaden trener nie poradziłby sobie w tym czasie dużo lepiej.
Pojazd po Stolarczyku za to, że jeden z najsłabszych personalnie zespołów E-klasy przegrywał pod jego wodzą mecz za meczem to mniej więcej jak wyżywanie się na Kubicy, że przyjeżdżał w Williamsie na ostatniej pozycji w ciągu ostatniego sezonu:
- Co za nieudacznik! Powinien był podać się do dymisji
To właśnie sposób myślenia tych którzy atakują teraz Stolarczyka. ŻA-ŁOS-NE
Ostatnio coraz częściej się zgadzamy.
Trzeba być żałośnie małym, zakompleksionym i głupim człowieczkiem żeby nie umieć docenić tego co zrobił Stolarczyk, w jakich warunkach musiał pracować. Mamy na forum takich czterech, może pięciu, niestety są bardzo aktywni i po prostu wstyd mi za nich.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.12.2019 o godz. 12:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.12.2019, 16:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio coraz częściej się zgadzamy.
Trzeba być żałośnie małym, zakompleksionym i głupim człowieczkiem żeby nie umieć docenić tego co zrobił Stolarczyk, w jakich warunkach musiał pracować. Mamy na forum takich czterech, może pięciu, niestety są bardzo aktywni i po prostu wstyd mi za nich.
Wstydź to sie lepiej za siebie i za swoje zachowanie. Wystarczy że każdy sie bedzie wstydził za swoje zachowanie z tobą na czele.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31.