The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.12.2019, 14:23
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny łeb... Stolarczyk po 0:7 przegrał dwa mecze. Trener Southampton po 0:9 wyciągnął takie wnioski że przegrał kolejne 3 mecze. Ogólnie seria Southampton w tamtym okresie to 6 porażek 2 remisy, z tym że tam na brak kluczowych zawodników trener nie mógł narzekać. Przetrwał ten okres i znowu zaczął odnosić bardzo dobre wyniki. Dlaczego ten buc po 0:9 na własnym stadionie z Leicester (nie z City czy Liverpoolem) nie podał się do dymisji!!!!

Carillo wygrałBY mecz z Górnikiem byłby wychwalany pod niebiosa, GDYBY Stolarczyk wygrał z Legią a nie przegrał również by tak było

Urazy Kuby, Brożka, Bashy, Wasilewskiego, Burligi, Niepsuja z pewnością wynikały ze złego przygotowania fizycznego, bo Ci piłkarze w poprzednich latach zawsze uchodzili za okazy zdrowia i nigdy nie mieli żadnej kontuzji. Wręcz Kuba i Paweł przez 18 lat swojej kariery nigdy nie zawitali do gabinetu medycznego i zawsze grali w każdym klubie wszystko od deski do deski.

Klopp też w Dortmundzie musiał zawalić przygotowanie fizyczne bo jak inaczej wytłumaczyć kontuzję Kuby w tamtym okresie? Podobnie trener Wolfsburga....
Nie podał się bo zawodnicy mieli honor i oddali swoje pensje na cele charytatywne. A w następnym meczu w lidze grali jak równy z równy z Man City a nie jakiś Rakowem czy Arką! Grali z mistrzem Anglii i prowadzili do 70 minuty! Zresztą uważasz się tu za tak mądrego a nawet takiej drobnej różnicy nie zauważyłeś. Poza tym wcześniej nie dostawali i nie mieli serii porażek. I przegrali dwa a nie trzy mecze bo trzeci zremisowali z Arsenalem, a kolejny wygrali. I nie wiem gdzie Ty masz tam 6 porażek i 2 remisy ale dobra, pod swoją teorie da się dorobić. Wygrali też kilka meczy. Zresztą co ja z Tobą dyskutuje jak ty na trenera angielskiej drużyny piszesz obraźliwie. Jak nawet nie potrafisz pojąć że kontuzje są niejednokrotnie wynikiem przygotowania fizycznego. To że było ono fatalne pokazywały owe mecze a szczytem był ten w Zabrzu. I nie porównuj kontuzji Kuby z Dortmundu (zerwanie więzadła) do kontuzji mięśniowych bo jak widać pojęcia nie masz o tym.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 27.12.2019 o godz. 17:57.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:33.