The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.08.2019, 16:44
Wbrew miejscu w tabeli, między Wisłą a Pogonią różnicy specjalnej na dzisiaj nie ma.
Punkty Pogoni to jazda na farcie.
I udane interwencje bramkarza, którym się teraz w Szczecinie jarają.
W dodatku, we wszystkich pierwszych trzech meczach mają w środku pola taką samą wielką dziurę jak Wisła w meczu z Górnikiem do czasu wejścia Savicevicia.
Odpadł im Drygas, a Podstawski i Kowalczyk grają trochę na alibi za to Kozulj, raz zagra dobrze, raz nie. Jak dostanie plastra to po kilku niedanych próbach traci impet.


Nie twierdzę, że pojedziemy i wygramy.
To mecz z gatunku tych, w których może być 5:0 dla śledzi albo wynik w drugą stronę dla Wisły.
Albo zwykłe 0:0 czy inny remis.
W każdym razie będzie ciekawie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.08.2019, 07:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wbrew miejscu w tabeli, między Wisłą a Pogonią różnicy specjalnej na dzisiaj nie ma.
Punkty Pogoni to jazda na farcie.
I udane interwencje bramkarza, którym się teraz w Szczecinie jarają.
W dodatku, we wszystkich pierwszych trzech meczach mają w środku pola taką samą wielką dziurę jak Wisła w meczu z Górnikiem do czasu wejścia Savicevicia.
Odpadł im Drygas, a Podstawski i Kowalczyk grają trochę na alibi za to Kozulj, raz zagra dobrze, raz nie. Jak dostanie plastra to po kilku niedanych próbach traci impet.
Kozulj ponoć ma lekki uraz i nie ma jeszcze potwierdzenia że na 100% w ogóle zagra. Także gospodarzom posypała się niemal cała linia pomocy i to musimy wykorzystać. Środek Savicević-Klemenz-Silva wydaje się być tutaj najodpowiedniejszy, Lukas do przebitek o górne piłki i przecinanie, kreowanie akcji Vukan z Jeanem. Na Chucę i Kubę od pierwszej minuty nie ma co liczyć więc na skrzydłach będą Bałaniuk z Makiem i na szpicy Brożek. Najbardziej obawiam się, bo Brożek ma mecz co mu wyjdzie, a mecz koncertowo s.......i. Także może się skończyć czerstwym 0:0.
Kwestia młodzieżowca pod nieobecność Wojtkowskiego to raczej na 100% Lis na bramce w miejsce Buchalika. Chyba że Grabowski zagra tak jak w CLJ w poprzednim sezonie czyli na lewym skrzydle, a Mak przejdzie na prawe.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.08.2019, 07:10
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Kozulj ponoć ma lekki uraz i nie ma jeszcze potwierdzenia że na 100% w ogóle zagra. Także gospodarzom posypała się niemal cała linia pomocy i to musimy wykorzystać. Środek Savicević-Klemenz-Silva wydaje się być tutaj najodpowiedniejszy, Lukas do przebitek o górne piłki i przecinanie, kreowanie akcji Vukan z Jeanem. Na Chucę i Kubę od pierwszej minuty nie ma co liczyć więc na skrzydłach będą Bałaniuk z Makiem i na szpicy Brożek. Najbardziej obawiam się, bo Brożek ma mecz co mu wyjdzie, a mecz koncertowo s.......i. Także może się skończyć czerstwym 0:0.
Kwestia młodzieżowca pod nieobecność Wojtkowskiego to raczej na 100% Lis na bramce w miejsce Buchalika. Chyba że Grabowski zagra tak jak w CLJ w poprzednim sezonie czyli na lewym skrzydle, a Mak przejdzie na prawe.
Czyli chciałbyś rozwalić dobrze funkcjonujący środek obrony dając stopera do pomocy? Bardzo głupi pomysł, zwłaszcza ze Klemens bardzo słabo radził sobie na tej pozycji.
Jeżeli nie będzie mógł grać Basha to jego pozycję zajmie pewnie Silva, ew. wejdzie Plewka który też jest młodzieżowcem. Albo, jeżeli planujemy grać brutalnie i przestraszyć Pogoń, wtedy pewnie wyjdzie Boguski.


Mecz w którym żaden wynik mnie nie zdziwi, a już na pewno nie bezbramkowy remis.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2019 o godz. 07:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:54.