
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
|
Wbrew miejscu w tabeli, między Wisłą a Pogonią różnicy specjalnej na dzisiaj nie ma.
Punkty Pogoni to jazda na farcie. I udane interwencje bramkarza, którym się teraz w Szczecinie jarają. W dodatku, we wszystkich pierwszych trzech meczach mają w środku pola taką samą wielką dziurę jak Wisła w meczu z Górnikiem do czasu wejścia Savicevicia. Odpadł im Drygas, a Podstawski i Kowalczyk grają trochę na alibi za to Kozulj, raz zagra dobrze, raz nie. Jak dostanie plastra to po kilku niedanych próbach traci impet. Nie twierdzę, że pojedziemy i wygramy. To mecz z gatunku tych, w których może być 5:0 dla śledzi albo wynik w drugą stronę dla Wisły. Albo zwykłe 0:0 czy inny remis. W każdym razie będzie ciekawie |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#2
|
Kwestia młodzieżowca pod nieobecność Wojtkowskiego to raczej na 100% Lis na bramce w miejsce Buchalika. Chyba że Grabowski zagra tak jak w CLJ w poprzednim sezonie czyli na lewym skrzydle, a Mak przejdzie na prawe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
Jeżeli nie będzie mógł grać Basha to jego pozycję zajmie pewnie Silva, ew. wejdzie Plewka który też jest młodzieżowcem. Albo, jeżeli planujemy grać brutalnie i przestraszyć Pogoń, wtedy pewnie wyjdzie Boguski. Mecz w którym żaden wynik mnie nie zdziwi, a już na pewno nie bezbramkowy remis.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2019 o godz. 07:15.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|