The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.05.2019, 09:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. Przecież jakby nie kontuzja w derbach to broniłby Buchalik, gdyż nawet Stolar uznał, że jest pewniejszy od Lisa. Ależ mamy hejtera za trenera:(
Zakładając, że to bramkarze o podobnych umiejętnościach postawienie na jednego nie oznacza że automatycznie drugi jest 'beznadziejny'.
Jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację w której przed rozpoczęciem rundy Stolar mówi do Lisa i Buchalika: "każdy z Was dostanie po 5 spotkań do rozegrania i na tej podstawie zobaczymy kto jest 'lepszy'". A że Buchal się połamał...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.05.2019, 10:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zakładając, że to bramkarze o podobnych umiejętnościach postawienie na jednego nie oznacza że automatycznie drugi jest 'beznadziejny'.
Jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację w której przed rozpoczęciem rundy Stolar mówi do Lisa i Buchalika: "każdy z Was dostanie po 5 spotkań do rozegrania i na tej podstawie zobaczymy kto jest 'lepszy'". A że Buchal się połamał...
Jasna sprawa. Mi osobiscie wydaje sie, ze Stolar nie jest po prostu slepy i widzi to co my w trakcie meczow + to czego my nie widzimy na treningach. Moim zdaniem nie bez powodu sezon rozpoczal Buchalikiem w bramce (moze wyzej go sobie cenil, a moze jak piszesz chcial dac kazdemu pograc po rowno?) do meczu, w ktorym dostal czerwo i musial zastapic go Lis. Lis zas wykorzystal swoja szanse, jesienia bronil calkiem przyzwoicie. Nie wiem co sie stalo w przerwie miedzy rundami, ale na wiosne Lis jest duzo slabszy i pewnie to samo zauwazyl Stolar, wstawiajac Buchalika na jeden z najwazniejszych meczow sezonu. Wyszlo jak wyszlo. Trzeba liczyc na to, ze w trakcie kolejnej przerwy trend sie zmieni i Lis w przyszlym sezonie po prostu zacznie grac lepiej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:04.