The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2019, 21:10
Cytat:
Nie kumam dlaczego Stola wpuszcza innych kosztem Plewki, który grał w pierwszych meczach rundy. Tak siadł?
I to głównie przez niego te mecze przegrywaliśmy. Plewka jest młody i w żadnym wypadku go nie skreślam, ale jak do tej pory nie pokazał nic co miało by go stawiać przed naszymi innymi juniorami.
Cytat:
Cel minimum już uzyskaliśmy, z okrojonym składem i tak czeka nas ciężka walka o każdy punkt, więc może warto dać odpocząć Peszce czy Boguskiemu, może warto na spokojnie wprowadzać piłkarzy świeżo po kontuzjach. Ogrywanie w ekstraklasowej piłce Szota, Hoyo-Kowalskiego, Kumaha, Balickiego, Słomki, Plewki, Grabowskiego, niechby nawet Brody może przyśpieszyć ich rozwój, dać Wiśle długofalowe korzyści.
A moim zdaniem nie powinniśmy za wiele zmieniać względem ostatnich meczy. W danym momęcie powinno przebywać na boisku 2 młodych a pod koniec meczu można wpuścić ewentualnie następnych (i tak nie mamy nikogo doświadczonego na ławce). Żeby móc realnie ocenić wartość tych zawodników to trzeba pozwolić im grać w towarzystwie doświadczonych partnerów i zobaczyć jak wyglądają na ich tle, jak grają kombinacyjnie, jak z nimi współpracują itp. A nie tak jak w poprzednich sezonach gdzie jak już dawaliśmy szansę młodym (zazwyczaj w pucharze) to nagle wymienialiśmy połowę składu na juniorów i byliśmy zdziwieni że nic specjalnego nie pokazali. Taki jeśli wpuszczamy zawodnika na skrzydło (np. Słomka) to łatwiej będzie mu pokazać co potrafi mając za plecami doświadczonych Burligę czy Pietrzaka niż Grabowskiego który sam się dopiero uczy.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.