
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#11
|
|
To, co robi Stolar, to dla mnie jakiś kosmos. Patrząc jakich piłkarzy miał do dyspozycji w tym sezonie, to ta drużyna nie ma prawa tak dobrze wyglądać. Już jesienią graliśmy ponad normę, ale tak szybkie poskładanie zespołu na wiosnę, to po prostu mistrzostwo świata. Praktycznie każdy piłkarz gra przy tym trenerze powyżej swojego normalnego poziomu. Gdy go zatrudniano, zupełnie nie przewidywałem, że będzie mu szło tak dobrze. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby dostał lepszych zawodników.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|