
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#11
|
|
Ja nie widzę sensu dalszej dyskusji z osobami, dla których flaga Wisła Sharks jest ważniejsza niż doping i wsparcie swojej drużyny.
Część kibiców przejrzała na oczy po tych dwóch latach, a drugiej, mniejszej części tak wyprali mózgi, że nawet upadek klubu by nic nie dał i dalej wielbiliby swoich idoli z trybun. Rządy kibiców zrobiły swoje. Nie ma się co dziwić tym osobom tylko współczuć ich naiwności, że dalej są przez nich wykorzystywani i oszukiwani, a nadal ich wspierają...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.03.2019 o godz. 23:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|