
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#10
|
|
Bez przesady ze zrzucaniem winy na Krolewskiego za frustracje niektorych.
Druzyna wychodzac na boisku, bezwzgledu z kim bedzie grac ma grac o zwyciestwo. To odroznia ludzi miernych oczekiwan od ambitnych. Natomiast nie powinny dziwic porazki, szczegolnie z liderem tabeli, ktory pewnie zmierza po mistrzostwo. Popatrzcie w tabele. Tracimy 5 pkt do czwartego miejsca, ktore pewnie da puchary. Czy to na prawde grzech chciec walczyc o to miejsce? Nie sadze. Przed nami kluczowe dwa spotkania z Pogonia i Korona. A pozniej derby Moga byc trzy mecze wygrane jak i trzy przegrane. Ciekaw jestem komentarzy jesli wygraja 3 mecze Pewnie ze team na puchary mamy |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|