The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.11.2018, 19:22
No Boguski nic nie gra. Nic a nic. Słaby sezon.

W klasyfikacji asyst na miejscu drugim (W LIDZE) znajduje się Rafał Boguski (5) (...) Boguski jest wiceliderem w klasyfikacji "kluczowych podań", których wyliczono mu aż 35.

Trzeba pamiętać też, że w wieku przedemerytalnym potrafi zrobić najwięcej kilometrów w drużynie. Fakt, wiekowi piłkarze często są wydolni jeśli chodzi o równostajne bieganie, ale często mocno kuleje ich dynamika. Boguski zadaje kłam tej teorii. Z Arką był najszybszy w naszej drużynie i zrobił najwięcej sprintów.

Kapitan w obecnej formie jest pewnym punktem zespołu. Czy to się komuś podoba, czy nie. Daje więcej niż Kostal z drugiego skrzydła. Liczby ma lepsze i więcej robi roboty w defensywie. Do tego w tym sezonie rzadko zakłada swoją firmową czapkę niewidkę (tak, tą z poprzedniej rundy). Cały czas jest pod grą. Czego nie można powiedzieć o Kostalu, który potrafi znikać na całe fragmenty meczu.


Wracając do poniedziałkowego spotkania:

Meczu z Arką długo nie komentowałem bo był dziwny. Po pierwsze, Arka zagrała jak nie Arka. Po drugie - czułem ze nas znowu w Gdyni zleje. Po trzecie - przy odrobinie szczęścia można było to wygrać lub zremisować. Arka miała więcej z gry, ale my mieliśmy dużo konkretniejsze sytuacje. Nie trafialiśmy w świetnych okazjach, a Arka strzelała bramki z dupy. Tu klops bramkarza (1 gol), tam rykoszet, tam znowu ping pong i na koniec gong jak już się rzuciliśmy do odrabiania strat.

Pamiętać niestety należy, że przez długi czas wyglądało to piłkarsko jak mecz Barcelony z jakimś Celtikiem czy innym nastawionym na obronę zespołem. Nie potrafiliśmy wygrać środka pola, mieliśmy tam nie wyrwę, a konkretny lej po bombie. Brak Bashy okazał się tragiczny, nie potrafiliśmy Arce odebrać piłki. Długimi fragmentami grali z nami w dziada. Uważam mimo wszystko, że zasłużenie przegraliśmy. Ale wcale nie powinien to być łomot aż trzema bramkami.




Co do Sadloka, to jest to świetny lewy obrońca i średni stoper. W obecnej formie powinien grać Arsenić - i powinien grać w każdym meczu od deski do deski. Na lewej obronie Pietrzak powinien rywalizować z Sadlokiem. Ewentualnie Pietrzak wyżej w pomoc, a Sadlok w obronie - zakładając gorszą formę Kostala.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 28.11.2018 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:08.