
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#25
|
|
Według Stempniewskiego w Lidze+Extra:
- karny dla Zagłębia prawidłowy (Baszczyński protestował) - co do gola Brożka - rozpaczał nad ciężkim losem sędziów i stwierdził, że gol nie powinien być uznany. Mój komentarz: kabaret, przy sytuacji w meczu Wisły Płock z Zagłębiem Sosnowiec upierał się, że sytuacja, w której Kudła nabił sobie piłkę na rękę głową nie kwalifikuje się do niczego. Marciniak w studiu mocno protestował. Ja już, ku*wa, nic nie rozumiem z tych przepisów i wytycznych.
Ostatnio edytowane przez obikenobi : 11.11.2018 o godz. 22:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|