
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Oczekujecie reakcji zarządu?
Ja oczekuję braku reakcji. Ta mała menda będzie odświeżać fb, twitter i wszystko w oczekiwaniu i niech za przeproszeniem - c.h.u.j.a. zobaczy. TEMAT UMRZE W PRZECIĄGU TYGODNIA, od poniedziałku zaczną się nowe afery z politykami i samorządowcami, chore dzieci, śmiertelne wypadki w kopalniach i na drogach, rozwody celebrytów i CAŁY WIELKI PLAN małego jadczaka pójdzie w ....ziec. 16:08, pora się zbierać na mecz ![]() edit: chyba, że złapiemy go na perfidnym kłamstwie to pozwać na 500tys. na Akademię. Powód: JZS
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 15.09.2018 o godz. 15:18.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|