The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2018, 19:03
Uporzadkujmy fakty. Mieliśmy trenera. Kiko Ramirez się nazywał. Nie żaden Bóg trenerki, ale też nie wuefista jak niektórzy idioci twierdzili. Był jaki był, ale w naszym trudnym położeniu idealny. Bo świetnie orientował się na rynku i przy współpracy z Junco za grosze sciagalismy ogarnietych w większości graczy.
Ramireza zwolniono, bo drużyna nie robiła postępu. Bierzemy trenera z dużo lepszym CV do którego mamy mieć pełnię zaufania. I drużyna rzeczywiście gra lepiej. Po czym nagle od Knury wychodzą jakieś teksty na zamówienie, które wyraźnie robią grunt pod rozstanie się. To następuje po kilku dniach.
Czy na serio ktoś trzeźwo myślący dalej może bronić zarząd. A już teksty o wersji oszczędnościowej, bo pucharów nie ma to kuriozum. Nie wiem czy ktoś w ogóle przy zatrudnianiu Carillo zakładał puchary jako warunek niezbędny, ale jeśli tak to powinien brać połowę.
Zanosi się, że to kolejny trener z którym rozstajemy się w słabych okolicznościach. Coś za bardzo kłótliwych zatrudniamy. Sugeruję Tomka Kulawika. Kazia Moskala ewentualnie. No i oczywiście walka o mistrzostwo. No puchary to minimum.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 12.06.2018 o godz. 19:05.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46.