
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#11
|
|
Wszyscy tutaj piszą na kogo powinien stawiać, a na kogo nie, ale nikt nie zadaje sobie pytanie jakie Carillo ma postawione cele przez zarząd. Jeżeli zarząd powiedział, że ma zająć najwyższe z możliwych miejsc, to wiadomo, że trener nie będzie stawiał na młodych i nie będzie patrzył czy komuś się kończy kontrakt czy nie.
Dlatego jeżeli ktoś ma pretensję o to, że nie stawiamy na młodych, bądź na to że stawiamy na tych co nas prawdopodobnie opuszczą, to pretensję raczej bym kierował do zarządu... Miejmy nadzieje, że trener dostanie nowych zawodników do środka pola szybko, aby mógł wpajać im swoja filozofie gry. ![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|