
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#11
|
|
@cfa @masada - pełna zgoda. Nie wątpię w to, że zarząd ma długofalową strategię i szersze spektrum widzenia niż kibice, z drugiej strony mam świadomość tego, jak bardzo ciąży ten tzw. "sierotyzm po Cupiale".
Realia są takie, że nie da się bez kasy zbudować drużyny z wynikami na "tu i teraz" -> nie da się zadowolić kibiców nastawionych na sukces "tu i teraz" -> nie da się wyprzedać stadionu kibicom niezadowolonym z wyników drużyny -> nie da się zapełniać kasy wpływami od kibiców... koło się zamyka. Carillo niech spokojnie pracuje, oby co najmniej na miarę swoich możliwości. ![]() "Pies szczekał na złodzieja, całą noc się trudził; Obili go nazajutrz, że pana obudził, Spał smaczno drugiej nocy, złodzieja nie czekał; Ten dom skradł; psa obili za to, że nie szczekał." |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|