
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Palcić do momentu pierwszego kiksu był bardzo dobry. Niestety od około 30-35 minuty zrobił się elektryczny. Generalnie zagraliśmy bardzo podobnie jak z Legią, z tą różnicą, że Nafciarze byli bardzo groźny przy wolnych i rożnych. Bramki straciliśmy jak ostatni frajerzy, po rzucie z autu i 20 sekund po wznowieniu gry ze środka boiska. Fajnie myśleć o pucharach, dodatkowej kasie i prestiżu, ale tracąc takie gole nie mamy prawa myśleć o jakichkolwiek spotkaniach w Europie. Optymalnie byłoby zatrzymać trzon drużyny, znaleźć godne zastępstwo za Carlitosa i kontynuować projekt w następnym sezonie.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|