The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2018, 20:58
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
bez kitu, niektórzy chyba się dopiero obudzili z hibernacji w którą zapadli 10 lat temu, w złotych cupiałowskich czasach

zrozumcie ludzie plis, że jesteśmy bidokami, płacimy z opóźnieniem, wisimy miastu gruby hajs za wynajem, a jeszcze jakieś półtorej roku temu przy okazji zamieszania z Meresiem mało brakowało, a wylądowalibyśmy w czwartej lidze (jak nie tak dawno nasi przyjaciele z Łodzi) i ekscytowalibyśmy się derbami z Hutnikiem Nowa Huta

sam fakt, że możemy się nazywać średniakami najwyższej klasy rozgrywkowej w tym kraju, sam fakt że piłkarze wchodzą na boisko przechodząc pod łukiem z napisem "Lotto Ekstraklasa" to jest błogosławieństwo, a przede wszystkim efekt katorżniczej pracy nowego zarządu spółki

możemy wkręcać sobie nie wiadomo jaką mentalność i pisać "przecież jesteśmy Wisłą Kraków!" - prawda, jesteśmy, tak samo Piast Gliwice jest Piastem a Jagiellonia Jagiellonią

nie ma żadnych obiektywnych argumentów, dla których mielibyśmy mieć zwycięstwo przyznane "z urzędu" w meczach przeciwko takim drużynom, jak Piast czy Korona. tam też grają dobrzy zawodowi piłkarze i oni też chcą wygrać

dopóki nasza strategia kadrowa będzie oparta na "moneyballu" i jednocześnie nie zainwestuje w nas jakaś gruba ryba, dopóty będziemy średniakami ligowymi przeplatającymi dobre mecze z totalną kaszaną. taka już jest aktualna wiślacka rzeczywistość - czasem trafi nam się kozak (Carlitos na jesieni, Brlek w poprzednim sezonie, Llonch czy Sadlok ogólnie), czasami klapa (Perez, Ze Manuel, Valencia, Bałaszow)
ZARAZ ZARAZ

Kolego trochę się zagalopowałeś i skompromitowałeś tym samym... Chcesz powiedzieć, że musi do nas przyjść SZEJK ARABSKI abyśmy byli w tej śmiesznej lidze w czołowej piątce i walczyć z takimi zarobasami jak Górnik czy JAgiellonia

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51.