
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2017
Offline |
#11
|
|
Obawiam że styl pana Kiko Ramireza to będzie miał największy sens z mocnymi rywalami i w pucharach gdzie liczy się jeden mecz i wygrana awans do następnej rundy.W lidze za często mogą się zdarzać bezbramkowe remisy, bo nie oszukujmy się- nie zawsze można liczyć na fartowne końcówki jak w meczach z Bruk Betem i Płockiem.Dlatego cieszę się iż nasz trener widzi braki w ofensywie i mam nadzieję że razem z dyrektorem Junco sprowadzą pod Wawel bardziej technicznych,przebojowych zawodników do przodu, aby w fazie ofensywnej mieć większą pewność na strzelenie bramki i większe pole manewru aby zaskoczyć rywali kreatywnością i na spokojnie bronić wyniku.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|