szorstki napisał(a):

To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni...
|
Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..
Trzeba będzie poważniej przemyśleć sprawę zmiany przeglądarki. Zwrócę na ten problem uwagę. Ale wiadomo jak jest, wszystko robię na Mozilli i ciężko mi się przestawić specjalnie tylko na jedną stronę.
Karherop napisał(a):

Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.
Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.
|
Racja. Czcionka będzie zmieniona w następnym temacie. Dziękuje za sugestie.
Tak jak wspomniałem wyżej, temat na mecz z Niecieczą będzie najpóźniej w poniedziałek do południa, ale zrobimy wszystko aby był już w niedzielę wieczorem.
(No chyba, że w weekend będzie ładna pogoda i pojedziemy nad wodę

)