
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#31
|
|
oby ostatni mecz rundy dodatkowej , nie wygladał podobnie jak ostatni mecz rundy zasadniczej
z tymże tamten był jeszcze o cokolwiek , a tutaj już full wakacje , a i zawodników zagrożonych nieprzedłużenie kontraktów mniej... ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#32
|
|
Ciekawe czy Valencia zagra jutro.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#33
|
|
Ale co ty mi piszesz na privie? Ze niby odnosisz sie do Prezydentowej i Brylanta? Ja sie odnosze do tego wpisu ze mna.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2017 o godz. 10:28.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#34
|
|
imho to było zrozumiałe ale napisałem jaśniej
miłego weekendu wszystkim i czekamy na meczyk ! dzisiaj wieczorem niby jakaś LM ale to nie to samo ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#35
|
|
TTo nastepnym razem radze jaśniej bo róznie mozna taki wpis odebrac...
I nie. nie toleruje. Raczej cala sytuacje traktuje z przymruźeniem oka. Mam wyjebane kto zaklada temat meczowy i moze to byc ZWE a mozesz to byc tez Ty...wazne by był. Tylko nastepnym razem napisz cos wiecej. Np. Rachu ciachu termalika w piachu..lub przynajmniej kto pauzuje za kartki.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2017 o godz. 14:04.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#36
|
|
Przecież Gonzalez zagra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#37
|
|
Podczas meczu z Lechem, gdy Ivan dostał kartkę w ostatniej minucie pojawił się komunikat, że to jego czwarta kartka i pauzuje- przyznaję, że nie zweryfikowałem tego, mój błąd.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#38
|
|
Jakby założyciel tematu Pan Czerepach wspomniał chociaż o pauzujących/zagrożonych było by inaczej
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
Piknik vol X.
Na zakończenie 3-1 dla Wisełki ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#40
|
|
Czemu piknik? Może Pogoń wykaże się odrobiną ambicji i postanowi wygrać jakiś mecz w grupie mistrzowskiej a wtedy wygrana da nam powrót na 4 miejsce i więcej pieniędzy na koniec sezonu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Pogoń? A komuś tam zależy? Remisowy Kazek na wylocie, jacyś piłkarze juz maja wolne i pojechali na zgrupowanie kadry (np ten Bułgar z ataku)... Korona w dobrej formie dość gładko powinna ich pojechać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Offline |
#42
|
|
Musiał sędziuje
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#43
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#44
|
|
No i nie mamy monopolu na tematy meczowe
Do poczytania w nowym sezonie! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#45
|
|
na razie jest dobrze, Boguski nie zwalnia tempa pomimo tego że ma kontrakt w kieszeni , a jakby tego było mało (nomen omen) Mały mają sytuacje wybiera podanie (!) do lepiej ustawionego kolegi
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#46
|
|
Brawo qrwa
nasi na wakacjach![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
Piłkarze Wisły Kraków to są pierdo.leni pozoranci. Dziękuję za uwagę.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
Banda frajerow...
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#49
|
|
Żenada.
Nie wiem,czy znowu jakieś gierki nie idą odnośnie wypłat. Inaczej tego się wytłumaczyć nie da... ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#50
|
|
szkoda w kontekście wyniku Pogoni...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#51
|
|
Tak się tworzy historię! Szkoda słów, kasy i czasu na tych ignorantów, mieniących się "wiślakami"! Napinacze oglądający dzisiejszy mecz na streamach niech klepią helmuty po kaskach i przeżywają mecze nieudaczników z Gdańska i Białegostoku oraz mistrzowską stolyce!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#52
|
|
Pocieszenie takie, że żydy są 14.
Koniec sezonu, dziekuje dobranoc. o meczu lepiej zapomnieć ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
Specjalne podziekowania dla Alana za dzisiejszy mecz, przykro było patrzeć na dominację Termaliki..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#54
|
|
Aktualnie po spadku Łęcznej mamy najstarszą pierwszą 11-stkę w Ekstraklasie niech to da do myślenia pewnym osobom w klubie i nie tylko. O jakim rozwoju, lepszej grze można mówić jeżeli widzimy tych samy gości od dłuższego czasu w formie wakacyjnej. Taka też podpowiedź dla Junco po co szukać zawodników gdzieś w Azji skoro można wybrać się za południową granicę i sprowadzić jak Termalica kilku na prawdę niezłych grajków, którzy w dzisiejszym spotkaniu zagrali indywidualnie znacznie lepiej od naszych "asów".
Ostatnio edytowane przez Merkury : 04.06.2017 o godz. 19:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#55
|
|
Bardzo słabo w każdym aspekcie. Stilić może jak przepracuje przygotowawczy to coś z niego będzie, Boguś skrzydłowym nie był i nie będzie, można by go wystawiać za napastnikiem-szkoda tylko, że nie mamy napastnika. Mały chyba się wypalił, trzeba mieć nadzieję, że wróci świeży na jesień. Uryga jak zwykle .... wie jaki, czasem dobry, czasem słabiej, ale progres jakiś widać. Widać było także jak ważni są dla nas Pol i Mączka.
ZA ROK FETA NA KRAKOWSKIM! ![]() Merkury Ty to jednak jesteś taki gałnan, że skale wyjebuje. Przecież obecny zarząd nie prowadzi klubu nawet rok, a ty byś chciał, żebyśmy mieli skład jak Ajax i grali z nimi w finale LE. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#56
|
|
Myslalem ze jednak podejdą do meczu profesojonalnie,a tu skonczylo sie małym zgrzytem.Tak sie nie traktuje kibiców,14 tys ludzi przyszlo zeby ogladać tą zenadę.
Kiko nie burz tego co zbudowałes,bo troche ześ pan stracił w moich oczach ,oni powinni walczyc do konca ,mimo wszystko. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#57
|
|
Co to w ogóle k...a było?
Ktoś mnie oświeci, za jaką karę kazali im dzisiaj zagrać? Albo ile klub jest im winien, że tak sobie olewają? Można było dzisiaj awansować na 5 miejsce w tabeli i zapewnić klubowi więcej kasy od c+ Pewnie wystarczyłoby na ewentualne drobne zaległości. Ale to był k... strajk jakiś? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#58
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#59
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#60
|
|
przyznam szczerze że głównie patrzyłem na multilige, od czasu do czasu przełączając na e2 , faktycznie tak źle to wyglądało ?
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|