Bene Nati napisał(a):

Na pozycji prawego obrońcy fajnie widać jak staczamy się piłkarsko rok w rok.
A pamiętam, jak niektórzy twierdzili, gdy Baszczu odchodził, że już najwyższa pora, że już czas, że musi przyjść ktoś lepszy.
Mogę kogoś pominąć, pomylić kolejność. Wygląda to mniej więcej tak:
Baszczyński > Cikos > Alvarez > Branco > Burliga > Cywka
|
Z całym szacunkiem ale naginasz fakty. Z jednym mogę się zgodzić - Baszczu najlepszy, natomiast Branco to dno dna i był zdecydowanie najsłabszy. Burliga wg mnie też lepszy od Cikosa.
A co do derbów - do 11 wystarczy wsadzić 1 Wolskiego/Stilica i będzie całkiem inna gra. A jak dodać dobrego prawego pomocnika to spokojnie zameldujemy się w 8. Tylko tyle i aż tyle nam brakuje. 2 ofensywnych piłkarzy o odpowiedniej jakości. I to dokładnie było widać w derbach.
Bo zaangażowanie było, ale jakości z przodu brakowało.