The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2016, 22:58
Będziemy mieć teraz problem czysto psychologiczny. Piłkarsko byliśmy niegorsi od Śląska. Ta liga jest tak poebana, że Łęczna może stuknąć Lecha, Podbekidzie Legię, Śląsk przegrać wszystkie mecze do końca a Wisła... musi się przełamać. Nie ma wyboru.

Martwi mnie nie wykorzystanie posiadanego potencjału kadrowego przez TP. Nie zrobiliśmy trzech zmian mając wiele wariantów taktycznych do wyboru i niekorzystny wynik.

Brakuje kreatywnego środkowego pomocnika. Brak dyrygenta, który by dyktował i zmieniał tempo, stemplował piłki, przenosił ciężar gry i dostarczał piłkę napastnikom jest dla nas najbardziej dotkliwy. Paradoksalnie widmo spadku może poskutkować załatwieniem transferu tego Chorwata.

Na plus Pietrzak i Ondrasek. Naprawdę będzie z nich pociecha. Pietrzak haruje jak Sobol, ma dobrą technikę i przegląd pola. W drugiej połowie w zasadzie bezbłędny. Ondrasek super zgrywa piłki głową i może z Broziem naprawdę grać w duecie.

Dlaczego nie wszedł Drzazga na 10 minut? Dlaczego nie zagraliśmy na trzech obrońców? Co na boisku do cholery robił Crivellaro?

Martwi mnie, że nadal nie mamy zwykłego farta. Przecież gdyby piłka trochę inaczej się poodbijała w kilku sytuacjach to my byśmy to wygrali, a tak tracimy gola arcyfrajesrskiego...

Ogólnie sporo materiału do przemyśleń. Dużo chaosu i niedokładności. No i mnie osobiście martwi filozofia gry TP. To znaczy brak jakiejkolwiek głębszej myśli. Bo potencjał piłkarski jest lepszy niż jesienią.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.