
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#31
|
|
Niestety jak jakakolwiek drużyna wpuszcza na boisko zawodnika "pokroju" Macieja J. to niestety jest skazana na w........ Dodając do tego wirtuoza środka pola, najlepszą 8 w lidzę mamy drużynę grającą w 9. Plus aktor Sadlok, który pięknie i na własne życzenie w jakiś komiczny sposób wyłączył się z meczu z Legią, do której znając życie odejdzie w zimie. Mamy 8 zawodników na placu gry. Tak się nie da.
Ciężkie czasy nastały. Trzeba niewiątpliwie się wziąć za jaja i pokazać, czy ta Wierność, którą wielu z nas ma na szalach bluzach, koszulkach, to tylko puste hasło czy coś więcej. Wszyscy na Legię. NIe dla kopaczy. Nie dla tych jebanych pozorantów, którzy jakimś cudem i przez splot niekorzystnych zdarzeń znaleźli się w koszulkach naszego ukochanego klubu. Dla WISŁY. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|