
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#39
|
|
To oczywiste, że to jak się prezentujemy kibicowsko zależy od osób które pojawiają się na młynie (dziwnym trafem na meczach z Lechem, Legią i cracovią, prezentujemy się dużo gorzej wokalnie niż na meczach z ogórkami kibicowskimi), ale do ....y nędzy- to K. zarzucił chyba "tak się bawią ludzie kiedy przegrywa".
Żeby zobaczyć jak mizernie pokazały się trybuny, porównajcie sobie dwa wersy : Boi się nas gumiorski Hutnik, Boją się nas pasiaste psy. Zawsze miało to mega .......nięcie, a jak było na derbach? No właśnie... Ale czego oczekiwać, jak teraz najmodniejszą przyśpiewką stało się "od kutasów", które i tak jest przez większość ludzi źle śpiewane. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|