
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#11
|
|
z tej maki chleba nie bedzie ....naprawde bardzo niewiele potrzeba zeby wygrac z Wisla- i nie jest to jakas wina Kazia bo z GOWNA sie BATA nie ukreci - taki sklad zaserwowal kaziowi zarzad i tyle ..... moze lepsza ta dolna 8-ka i nie bedzie takiego osmieszania i bicia chlopcow z Biala Gwiazda na piersi , Wisla jest slaba i tyle , mnie nawet widmo spadu nie przeraza tak jak 90 % tego forum- czyli dzieci telefoniki .... czasem naprawde warto powachac dna i miec sie z czego odbic .... na szczescie teraz juz 2 tygodniowa przerwa , wiec wszyscy na hhhuurraaa za tydzien na festyn łatac dziure bo idiotyzmach Cupiala
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|