
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#10
|
|
Cywka beznadziejny mecz
Boguskiego na boisku w ogóle nie było Jankowski zwichrowany celownik Crivellaro z debilnymi pomysłami Guerrier totalna kaszana - psujący wszystkie akcje i wiecznie wchodzący na nieswoje piłki (raz skasował jednego z naszych, bo tak bardzo sam chciał strzelić - a pewnie byłaby bramka gdyby się nie wpierdzielił na trzeciego). Dla mnie akurat Popović i Jović jedyni, którzy zagrali na nawet niezłym poziomie, więc kolegę Kamsona odsyłam do okulisty. Dodałbym też Jankesa - ale dyskwalifikuje go skuteczność. Nasz najgorszy mecz w tym sezonie, kopacze myśleli, że teraz będzie łatwiej po ciężkim terminarzu i przeciwnik sam się położy na murawie i poprosi o jak najmniejszy wymiar kary.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.09.2015 o godz. 19:06.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|