
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Nie czasem, a zawsze są zalecenia od przełożonych, co do obniżania/ podwyższania abonamentów. Obniżać można tylko, gdy ktoś złoży wypowiedzenie. Co do postu wyżej, do którego się odwołujesz, to co do zasady nigdy abonent nie mógł przejść na niższy abonament bez wypowiedzenia, a już na bank nie z kwoty 190zł na 90zł (nawet z wypowiedzeniem byś takiego nie dostał). I w nc+ nikogo nie interesowało czy jesteś abonentem 15 miesięcy czy 15 lat.
Ostatnio edytowane przez Greg91 : 09.09.2015 o godz. 21:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|