The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.08.2015, 20:00
Wy jesteście ciężko pojebani z tą Legią naprawdę. Sędzia był chujowy oczywiście, wypaczył wynik, ale wynik był taki, a nie inny bo piłkarzyki nie grały nic kompletnie, wpadło na początku raz i szczęśliwie drugi, no ale byłem przy 2-0 dziwnie spokojny, że coś zaraz odjebią i się nie pomyliłem. Zaczęła się obrona Częstochowy, kompletny brak przytrzymania piłki z przodu Boguski tragedia, Brożek dramat, Jankowski pomimo dwóch bramek beznadziejny, na 10 się nie nadaje, niech gra w ataku jak już musi.

W obecnej piłce nie ma już miejsca na zawodników typu "przetnij i podaj do najbliższego" na pozycji DP. A to właśnie charakterystyka Urygi. Fajnie, że gra w miarę w obronie - być może ŚO to powinna być jego pozycja. A tak to mamy Mączyńskiego zapierdalająćego cały mecz box to box, a Uryga nie przechodzi lini środkowej. Ten brak bilansu w środku to źródło naszych problemów. W dodatku Boguś na skrzydle nie ma cech skrzydłowego - dryblingu, szybkości przede wszystkim - tego czegoś co ma IQ77. Kolejna dysproporcja. Obrona dziś słabiutko, Guzmics zajebał 3cią bramkę straszliwie i cud. że Janicki nie trafił na 3-4. Burliga jest chyba obrżony, że gra na LO i w dodatku gra straszną ....ę. Jednym słowem zgodnie z moimi przypuszczeniami Lechia była drużyną lepszą i powinna była ten mecz wygrać, a remis sprawiedliwy. Z przebiegu gry BKS miał zdecydowanie więcej. Ale tutaj oczywiście większość stwierdziła, że Lechię która ma kupę i mega szeroką kadrę jebniemy na spokojnie. To jebliśmy właśnie.

Powtarzam to od początku. Brak mentalności. Brak jaj. Minimalizm. Brak wiary w swoje umiejętności jakie by one nie były. Grzeczne chłopaki bez cojones.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:32.