The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.05.2015, 19:14
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Jest co się czepiać. Rozumiem ich wkur.wienie, że pieniędzy nie dostają. Ale dlaczego takie jaja odpie.rdalają przed najważniejszą częścią sezonu? Dlaczego wcześniej nie chcieli bojkotować treningów? Odpowiedź jest prosta. Piłkarzyki stwierdziły, że odbębnili swoje awansując do pierwszej ósemki, to teraz mogą ch.uja położyć na treningi i grę. Wkur.wię się jak zobaczę, że chu.ja grają w sobotę, bo odpowiedzi na pytanie dlaczego tak grają szukać nie będę musiał. Ehh, ale człowieka ogarnia złość, jak sobie pomyśli co jeszcze parę lat temu było. Mnie dziwi, że Cupiał trzyma jeszcze tę Wisłę. Gość ma przecież obsesję na punkcie Ligi Mistrzów. A przecież w najbliższych kilku latach ten cel jest więcej niż nieosiągalny. Ba, mistrzostwo jest nieosiągalne
co widać na załączonym obrazku...
Kopacze (poniekąd jego pracownicy) ileś tam miechów do tyłu z kasą, a on ma obsesję LM...
Daj spokój... dla mnie jest pytanie czy zechcą pograć o 5 miejsce (bo 3-4 - puchary... ) czy w ogóle położą lagę już jutro.
Smutne czasy dla Wisły, a na horyzoncie chyba jeszcze gorsze...
Ostatnio edytowane przez arti : 08.05.2015 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.05.2015, 20:27
I jak nie pojawi się w nowym sezonie sponsor lub nie wiem juz co lub kto to walczymy o utrzymanie :/ Najgorsze jest to ze sytuacja Wisly nie wygląda ciekawie...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.05.2015, 21:46
arti napisał(a):Wyświetl post
co widać na załączonym obrazku...
Kopacze (poniekąd jego pracownicy) ileś tam miechów do tyłu z kasą, a on ma obsesję LM...
Daj spokój... dla mnie jest pytanie czy zechcą pograć o 5 miejsce (bo 3-4 - puchary... ) czy w ogóle położą lagę już jutro.
Smutne czasy dla Wisły, a na horyzoncie chyba jeszcze gorsze...
To, że piłkarze chu.ja grają, nie znaczy, że Cupiał nie ma obsesji. Od kiedy kupił Wisłę miał jeden cel i jedną obsesję. LM. Niestety dla nas, zmieniły mu się priorytety. Musi ratować Telefonikę. W innym wypadku Smuda zostałby wyrzucony dużo wcześniej, zresztą Moskalowi też już by podziękował. Taka jest, a może była jego natura. Może i na dobre to wyjdzie?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.05.2015, 06:51
Kadra meczowa:

Bramkarze:

Miśkiewicz, Buchalik

Obrońcy:

Żemło, Sadlok, Głowacki, Burliga, Dudka, Jović

Pomocnicy:

Uryga, Boguski, Garguła, Barrientos, Guerrier, Stjepanović, Stilič, Jankowski

Napastnicy:

Brożek, Stępiński
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 09.05.2015, 07:52
siemstein napisał(a):Wyświetl post
To, że piłkarze chu.ja grają, nie znaczy, że Cupiał nie ma obsesji. Od kiedy kupił Wisłę miał jeden cel i jedną obsesję. LM. Niestety dla nas, zmieniły mu się priorytety. Musi ratować Telefonikę. W innym wypadku Smuda zostałby wyrzucony dużo wcześniej, zresztą Moskalowi też już by podziękował. Taka jest, a może była jego natura. Może i na dobre to wyjdzie?
To że pracodawca piłkarzy - Wisła, która jest własnością TF, której właścicielem jest BC zalega swoim pracownikom za kilka miesięcy jest odpowiedzią na pytanie czy ma czy nie tą obsesję LM.
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.05.2015, 08:06
Wygrywamy i doskakujemy do Jagi przeskakujac Slask. Niby łatwe zadanie a jednak nie do konca.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 09.05.2015, 08:37
Zapał Cupiała już chyba się skończył. Dlaczego wiec nie sprzeda Wisły porządnym inwestorom?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.05.2015, 08:44
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Zapał Cupiała już chyba się skończył. Dlaczego wiec nie sprzeda Wisły porządnym inwestorom?
Bo nikt nie da takiej kasy jaka On chce...
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.05.2015, 08:45
A jaką on chce kase?
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.05.2015, 08:48
arti napisał(a):Wyświetl post
To że pracodawca piłkarzy - Wisła, która jest własnością TF, której właścicielem jest BC zalega swoim pracownikom za kilka miesięcy jest odpowiedzią na pytanie czy ma czy nie tą obsesję LM.
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło.
Chyba nie będzie realizował swojej obsesji ryzykując bankructwo firmy....
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 09.05.2015, 09:04
której firmy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.05.2015, 09:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
której firmy?
Tego pytania komentować nie będę
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 09.05.2015, 11:04
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
A jaką on chce kase?
Jak to jaka
Taka jaka jest Wisła winna TF...a to koszty może 80, może 100 baniek...
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 09.05.2015, 11:09
Zastanawiam się tylko, co z Ryśkiem. Wie ktoś, dlaczego kontuzja, która miała odebrać my +/- tydzień gry ciągnie się prawie miesiąc?
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 09.05.2015, 11:24
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 09.05.2015, 11:25
Trzeba wykorzystać, to, że będący nad nami w tabeli Śląsk zremisował z Jagiellonią. Jeżeli przyłożymy się do tego meczu trzy punkty powinny trafić na nasze konto. Nie pozostaje nam nic innego. JJBG!
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 09.05.2015, 12:40
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się tylko, co z Ryśkiem. Wie ktoś, dlaczego kontuzja, która miała odebrać my +/- tydzień gry ciągnie się prawie miesiąc?
Od Meliksona się nauczył jak wypłatę załatwić...
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 09.05.2015, 13:16
Prawda jest taka, że od tych siedmiu ostatnich meczów zależy czy Cupiał sypnie groszem czy już do końca położy lagę na Wiśle. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie chyba, że takim samym składem gralibyśmy w LE. Można się śmiać i kpić z idei fazy grupowej, ale w obecnej sytuacji po prostu musimy się tam dostać. W innym przypadku jedynym ratunkiem byłaby sprzedaż Wisły komuś z dużymi pieniędzmi.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.05.2015, 13:37
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że od tych siedmiu ostatnich meczów zależy czy Cupiał sypnie groszem czy już do końca położy lagę na Wiśle. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie chyba, że takim samym składem gralibyśmy w LE. Można się śmiać i kpić z idei fazy grupowej, ale w obecnej sytuacji po prostu musimy się tam dostać. W innym przypadku jedynym ratunkiem byłaby sprzedaż Wisły komuś z dużymi pieniędzmi.
sprzedać, nie sprzedać, sprzedać - i tak od 5 lat. Waldemar Kita, jakiś Rosjanin, jakiś szejk... kto będzie chciał kupować klub, który względem TF zalega 130 mln PLN?

O ile nie dojdzie do jakiejś, cudownej, radykalnej redukcji zadłużenia, to nie spodziewałbym się przełomu ani transferów. Gadki o juniorach, którzy z honorem będą bronili barw Wisły też można sobie wsadzić w d... Ludzie by ich zlinczowali i raz na zawsze odebrali ochotę do gry w piłkę. Wystarczyło poczytać co na forum napisali o Żemle po meczu z Górnikiem.... tutaj publiczność jest dużo bardziej wymagająca. Nawet. mimo faktu, że bieda piszczy z każdej strony...

Może raz na jakiś czas uda się wychować kogoś kto prosto będzie umiał kopnąć piłkę i nie pomyli stadiony z kasynem...i może na tym coś zarobi klub. Ale przy takim długu to chyba ze 3 pokolenia trzeba by było sprzedać hurtowo...
Ostatnio edytowane przez Vinci : 09.05.2015 o godz. 13:43.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 09.05.2015, 13:40
Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej trzeba walczyć i zająć jak najwyższe miejsce w lidze każda złotówka się teraz liczy w opcje sprzedaży Wisły nie mogę jakoś uwierzyć a szkoda bo juz od 4lat zjezdzamy mocno w dol ...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 09.05.2015, 14:17
Szykuje się 7-8 tys ludzi...
....a dobre czasy nastaly...
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.05.2015, 14:35
jendrus napisał(a):Wyświetl post
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje
Ponoć dalej zainteresowany jest ten producent Tigera czy tam innego Blacka. Problem w tym, że chce kupić udział większościowy, a Cupiał chce sprzedać tylko część.

Było o tym w wywiadzie w PS jakieś dwa lub trzy miesiące temu.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.05.2015, 14:52
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Szykuje się 7-8 tys ludzi...
....a dobre czasy nastaly...
Ciekawe czego się spodziewali ustalając ceny "top" na mecze z takimi pacanami jak Górnik czy Pogoń
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.05.2015, 15:00
Mistrzowie marketingu po prostu. Zamiast obniżyć ceny i zapełnić stadion, żeby jakoś wyglądał, to mamy to co widać. Bieda z nędzą z każdej strony.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.05.2015, 15:11
Sami po protesie kibice chcieli ze stowarzyszenia podwyzki biletow na wszystkie sektory. Wiec co ty myslales ze frekfencja nie ucierpi? to nie barcelona. Pisalem o tym to zeby tego nie robic. To byl smiech. A źe marketing jest do d. to inna droga.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.05.2015, 15:23
Dokładnie był postulat, żeby podwyższyć ceny biletów... no to ładnie pykło.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.05.2015, 15:31
Bynajmniej nie ceny biletów. które są śmiesznie niskie to problem. Problemem jest marazm i ogólne zniechęcenie wśród kibiców, a właściwie 'kibiców". Komu zależy ten bedzie, kto ma wyjebane, ten zostanie w domu i tyle.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 09.05.2015, 15:48
Dokładnie wg. mnie tez chodzi o to "zniechęcenie"
Pisalem tez już o tym nie raz...
"Kibice " nauczyli się przez lata innej Wisły..
Teraz od długiego czasu nic się nie dziej...
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 09.05.2015, 17:31
Tylko zwycięstwo i marsz po puchary!!!!!!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.05.2015, 18:31
Patrzę na skład i nie wierzę. Myślałem że Boguski ma jakieś kwity na Smudę że ten go ciągnie za uszy, a tu u Moskala, w mecz po tym jak Boguś zagrał najsłabiej w historii tego sportu (śrubując własne rekordy) znowu dostaje miejsce w pierwszym składzie. No nie rozumiem... Ile on jeszcze fatalnych meczów musi zagrać żeby odejść w niebyt?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:14.