
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#11
|
|
Realnie patrząc Wisła na ten czas ma potencjał na miejsca 3-6. Wk…..my się na Brożka Stilića, ale żaden zawodnik nie ma dobrego całego sezonu. W tym momencie jest czas, żeby siedli na ławie i żeby wyszli zmiennicy których fizycznie nie mamy.
Potrzeba kasy, kasy i jeszcze raz kasy. Czy realne są puchar dla mnie jest na to szansa około 50%. Czy realna jest grupa bez porządnych wzmocnień 20% szans. Patrząc z czysto sportowego punktu widzenia taki układ meczów jaki mamy wcale nie jest zły. Śląsk, Pogoń, Górnik są u nas w naszym zasięgu. Lechia i Jaga na wyjeździe na remis tez jest szansa. A prawdopodobnie i Lech i Legia czy u nas czy na wyjeździe byłoby w plecy. ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|