
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 10.2014
Offline |
#28
|
|
Brożek najlepszy strzelec w lidze, zresztą wczoraj z piłek od naszych obrońców czy bramkarza, czyli na aferę do przodu przyjmował po walce i tworzyły się dobre okazje, więc już tak z nim nie przesadzajcie, chyba, że wolicie Jankowskiego.
Najgorzej to wyglądało jak nasi nie potrafili piłki od bramki wyprowadzić a Górnik to robił z wielkim spokojem. Tak samo z strefami bocznymi w ataku, Górnik mnóstwo miejsca a Nasi metra wolnego nie mogli znaleźć. Szkoda, że tak późno się obudzili, bo od tej pory mieliśmy wiele setek a Górnik jedną jeszcze z przypadku. Donald to mógł wczoraj z 5 bramek strzelić, ale wyszło co wyszło. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|