The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
Wygraną Wisły! 47 28,83%
Wysoką wygraną Wisły! 116 71,17%
Głosujących: 163. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.03.2015, 12:14
element napisał(a):Wyświetl post
Za każdym razem gdy ktoś zginie w wypadku samochodowym lub w wyniku wybuchu gazu w kamienicy mamy ogłaszać żałobę narodową? śmierć ponosi setki Polaków każdego dnia z różnych powodów i czemu ich śmierć ma być gorsza od śmierci tych z Tunezji? ogłaszajmy więc żałobę narodową każdego dnia. Czemu z powodu śmierci mojej cioci nikt nie ogłosił żałoby narodowej, a z powodu śmierci kogoś tam w Tunezji już tak? śmieszą mnie te żałoby narodowe i dzielenie zmarłych na lepszych i gorszych. Biedni ludzie często nie mają za co pochować swoich bliskich, a jak ktoś zginie w wyniku wybuchu w Tunezji to będzie mógł liczyć na kondukt pogrzebowy, orkiestrę wojskową i 100 tyś. dla rodziny na drobne wydatki.
Nikt z nas przecież nie chce żadnej żałoby. Codziennie na polskich drogach ginie 15 osób i z ich powodu nikt nie ogłasza żałoby, dlatego dla mnie również byłby to bezsensowne. Jednak jak wszyscy wiemy, osoby odpowiedzialne za wprowadzanie lub nie takiej żałoby już wielokrotnie pokazywały, że mogą zaskoczyć społeczeństwo.

Ciekawe jak zostanie rozwiązana kwestia prawej obrony. Osobiście wolałbym, żeby zagrał tam Jovic. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest ustawianie z kolei Burligi na prawym skrzydle. Ich współpraca w meczu z Zawiszą nie wyglądała zbyt dobrze, chociaż byli na odwrotnych pozycjach wtedy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:09.